pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Niebo nad pustynią

Autor książki:

Anna Łacina

Dane szczegółowe:
Wydawca: WNK
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 135x204 mm
EAN: 9788310129710
ISBN: 978-83-1012-971-0
Data: 2016-04-08
Cena wydawcy: 36.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Młodzi ludzie i egipski raj: wczasy all inclusive. Idylla? Nie całkiem. Każde z nich bowiem przywiozło taki bagaż, że i dorosłemu trudno byłoby się z nim uporać. Anastazja skrywa rany, nie tylko na nadgarstkach. Klara nie zdejmuje czarnych ubrań nawet na plaży. Jednemu z bohaterów rzeczywistość myli się z grami, za to drugi wydaje się niepokojąco idealny.

Spotkanie tej czwórki może oznaczać początek zmian w życiu każdego z nich. Albo większe kłopoty?
Powieść Anny Łaciny ("Dzika jabłoń", "Telefony do przyjaciela", "Miłość pod Psią Gwiazdą") trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Anna Łacina - z wykształcenia i pasji biolog. Autorka serii bajek edukacyjnych, opowiadań fantastycznych i powieści obyczajowych. Dwukrotnie wyróżniona przez Polską Sekcję IBBY (w 2007 roku za "Inwazję wirusów", a w 2010 za "Czynnik miłości"). Uważa, że wspólne czytanie i dyskusje o literaturze zbliżają ludzi, dlatego stara się raczej tworzyć powieści, które można czytać razem, niż adresować je do konkretnej grupy wiekowej. Napisała ich już siedem, w tym sześć dla Naszej Księgarni. Kocha podróżować, chętnie zagłębia się w tajemnice natury, kultur i języków, niektórymi odkryciami dzieli się potem w swoich książkach. Chadza własnymi drogami, często zaczytana, więc jak nikt rozumie wszystkich "osobnych". Ale nie tylko o nich i dla nich pisze.

Książka "Niebo nad pustynią" - Anna Łacina - oprawa miękka - Wydawnictwo WNK. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2016 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]