pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Niebo istnieje Naprawdę. O chłopcu, który odwiedził niebo. Prawdziwa...
Książki »
Książki »
Tytuł książki:

Niebo istnieje Naprawdę. O chłopcu, który odwiedził niebo. Prawdziwa historia

Autor książki:

Todd Burpo, Lynn Vincent

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788375696035
ISBN: 978-83-7569-603-5
Data: 2014-04-22
21.53  29.90  8.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

SPECJALNA EDYCJA

Wydanie filmowe poszerzone:

  • Zdjęcia z planu filmowego Niebo Istnieje... Naprawdę
  • Najnowsze informacje z życia rodzinny uzupełnione o ich przeżycia związane z filmem
  • Wywiady z reżyserem i aktorami

Światowy bestseller! 8 milionów sprzedanych egzemplarzy, z czego 70 tysięcy w Polsce! Tłumaczony na 35 języków! Film na podstawie książki! Kiedy Colton Burpo cudem wyzdrowiał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem.

Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a przecież nie mógł ich stamtąd znać, bo jeszcze nie umiał czytać.

Z rozbrajającą niewinnością i typową dla dziecka prostolinijnością Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jestbardzo, bardzo duży" i naprawdę nas kocha.

Historia ta - opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna - ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton,nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów".

"Niebo istnieje... naprawdę!" na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o wieczności, pozwalając ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono.

Polecamy także kontynuację historii Coltona i jego rodziny, pisaną już z pewnej perspektywy czasowej: Niebo zmienia wszystko.

Książka "Niebo istnieje Naprawdę. O chłopcu, który odwiedził niebo. Prawdziwa historia" - Todd Burpo, Lynn Vincent - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2014 r. Cena 21.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Todd Burpo, Lynn Vincent - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Moc uwielbienia - okładka książki
Moc uwielbienia Merlin Carothers
Produkty podobne:
Bliskie spotkania z niebem - okładka książki
Bliskie spotkania z niebem Jennifer Schuchmann, Reggie Anderson
Magonia - okładka książki
Magonia Maria Dahvana Headley