pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Wolny walc żółwi - okładka książki
Wolny walc żółwi pozycja dostępna
Całkiem nowe życie - okładka książki
Całkiem nowe życie pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Niebezpieczny mężczyzna / Przepis na małżeństwo doskonałe
książka:

Niebezpieczny mężczyzna / Przepis na małżeństwo doskonałe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2006
Oprawa: twarda
Ilość stron: 592 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788324575923
ISBN: 978-83-2457-592-3
Data: 2009-02-04
pozycja niedostępna

Niebezpieczny mężczyzna / Przepis na małżeństwo doskonałe - Barbara Taylor, Prunty Morag - opis książki:

Niebezpieczny mężczyzna Tajemnicza śmierć milionera Sebastiana Lockea, rozbudziła na nowo gwałtowne emocje, które towarzyszyły mu za życia: miłość, zazdrość, nienawiść, ambicje i ból. Policja nie wierzy w samobójstwo i szuka osób, które miałyby motyw, aby zabić wielkiego filantropa, inteligentnego i przystojnego mężczyznę o niezwykłym uroku. Rodzina milionera nie jest zainteresowana wyjaśnieniem zagadki. Wygląda na to, że tylko trzecia żona Sebastiana, znana pisarka, jest gotowa na wszystko, byle tylko poznać prawdę o śmierci swego byłego męża.
Barbara Bradford Taylor jest autorką wielu bestsellerów uwielbianych przez czytelniczki na całym świecie. Sprzedano już ponad 60 milionów egzemplarzy jej książek przetłumaczonych na 39 języków, a wiele jej powieści zostało sfilmowanych.
Przepis na małżeństwo doskonałe Dobiegając czterdziestki Tressa, Amerykanka o irlandzkich korzeniach, zdaje sobie sprawę, że najwyższa pora wyjść za mąż- tak też robi: wychodzi za pierwszego chętnego. I już po kilku tygodniach zaczyna sobie uzmysławiać, że być może popełniła błąd. Szukając odpowiedzi na nurtujące ją pytania, sięga do zapisków swej irlandzkiej babki. Składają się głównie z przepisów kulinarnych, ale zawierają także bardzo osobiste notatki. Wyłania się z nich prawdziwy obraz nie zawsze sielskiego życia małżeńskiego. Tressa powoli zaczyna odkrywać, że w małżeństwie tak jak w kuchni: liczy się nie tylko dobry przepis, ale też umiejętność dobrania odpowiednich składników. I że smakować może nawet ciasto z zakalcem...

Książka „Niebezpieczny mężczyzna / Przepis na małżeństwo doskonałe” - oprawa twarda - Wydawnictwo Książnica.

Książka posiada 592 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Niebezpieczny mężczyzna / Przepis na małżeństwo doskonałe"