pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Nie podchodź bliżej
Tytuł książki:

Nie podchodź bliżej

Autor książki:

Katarzyna Misiołek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 350 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788328707269
ISBN: 978-83-2870-726-9
Data: 2017-07-10
23.41  34.90  11.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kiedyś były niemal jak siostry. Dorota wychowywana przez rozchwianą emocjonalnie samotną matkę i Natasza - córka alkoholika, pochodząca z pełnego przemocy domu. Dziś Dorota ułożyła sobie życie. Związana z przystojnym prawnikiem, mieszka w eleganckiej willi nad brzegiem morza i jest szczęśliwa. Jej nastoletnia córka znalazła w jej partnerze ojca, a ona sama w końcu uwiła bezpieczne rodzinne gniazdo. Natasza na wiele lat zniknęła z jej życia i nagle, zupełnie niespodziewanie, zjawia się w rodzinnym miasteczku. Dawna bliskość szybko odżywa; kobiety cieszą się spędzanym w swoim towarzystwie czasem, jednak nad ich znajomością zaczynają się zbierać czarne chmury. Dorota, szczęśliwa z powodu powrotu dawnej przyjaciółki beztrosko zaprasza ją do swojego życia, ale czy Natasza nie przekracza pewnej granicy, zbyt nachalnie ingerując w jej prywatność? I czy w przyjaźni w ogóle można mówić o jakichkolwiek granicach?
To opowieść o niemal intymnej zażyłości bohaterek i złych wspomnieniach z przeszłości, które kładą się cieniem na całą przyszłość. To historia kobiecej przyjaźni, która niespodziewanie zamienia się w toksyczną relację pomiędzy dwiema rywalkami. To zarazem opowieść o grzechach młodości, których konsekwencje dzisiaj mogą być naprawdę dramatyczne.

Książka "Nie podchodź bliżej" - Katarzyna Misiołek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 350 stron i została wydana w 2017 r. Cena 23.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Katarzyna Misiołek - autor m.in.:
Produkty podobne:
Święte słowo - okładka książki

Święte słowo

Sigrídur Hagalín Björnsdóttir
Bliżej nieba - okładka książki

Bliżej nieba

Kate Breslin
Jeden błąd - okładka książki

Jeden błąd

Anna Szafrańska
Labirynt i inne opowiadania - okładka książki

Labirynt i inne opowiadania

Barbara Kijowska
Omnium - okładka książki

Omnium

Ryszard A. Antonius
Dylemat Oliwii Black - okładka książki

Dylemat Oliwii Black

Barbara Taraszkiewicz