pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Nie musisz być doskonały. Chrześcijański sposób na perfekcjonizm

Autor książki:

Dariusz Piórkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 312 s.
EAN: 9788327730534
ISBN: 978-83-2773-053-4
Data: 2022-04-19
27.18  41.90  14.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Odkryj w swoim życiu pokój
Bóg chce wydobyć z nas to, co najlepsze, ale nie zaciśniętą pięścią czy przystawiając rewolwer do naszej skroni. Stawia nam wymagania, ale nie po to, byśmy ich spełnianiem wyszarpywali Jego miłość. Zwraca się raczej ciągle z tym samym apelem: Pragnę, abyś był inny, bo jeszcze nie doszedłeś do swojej pełni, ale kocham cię, przyjmuję cię takim, jakim jesteś teraz. Jeśli nie staniesz się inny, też będę cię kochał. Perfekcjonista słyszy niestety tylko pierwszą część tego zdania: Chcę, abyś się zmienił, po czym wprowadza w swojej głowie "drobną" modyfikację: Bo wtedy cię pokocham.

Dariusz Piórkowski SJ
Czym jest perfekcjonizm religijny i jakie są jego przyczyny Dlaczego utrudnia relacje z Bogiem i ludźmi Jak rozpoznać w sobie jego objawy Ta książka pomoże ci wejść na drogę, dzięki której uwolnisz się od niezdrowego myślenia o Bogu, o sobie i otaczającej cię rzeczywistości.

Bóg cierpliwie rozbraja tykającą w nas bombę, wyzwalając od lęku i męczącej presji.

Wydanie drugie, poszerzone o wstęp i uzupełnienia autora.

Dariusz Piórkowski - jezuita, duszpasterz, doświadczony kierownik duchowy i rekolekcjonista. Autor publikacji poświęconych duchowości, rozwojowi osobistemu i Biblii, m.in. O duchowości z krwi i kości, Książeczka o miłosierdziu i Spodziewaj się Dobra. Publikuje w Życiu Duchowym, W Drodze i na portalu DEON.pl.

Książka "Nie musisz być doskonały. Chrześcijański sposób na perfekcjonizm" - Dariusz Piórkowski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2022 r. Cena 27.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]