pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nie moja matka (kieszonkowe)

Autor książki:

Miranda Smith

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788381959636
ISBN: 978-83-8195-963-6
Data: 2022-05-05
12.67 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

CO, JEŚLI OKAŻE SIĘ, ŻE OKŁAMUJE CIĘ OSOBA, KTÓREJ UFASZ NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE

Mają niewłaściwą osobę. Popełnili błąd. Policja bez przerwy myli tropy, prawda Mówią o tym w każdym filmie dokumentalnym. Nie ma mowy, żeby moja matka, jedyny rodzic, jakiego kiedykolwiek miałam, mogła zrobić coś tak potwornego. Moja matka jest troskliwa. Myśli o innych. Wszystkich stawia przed sobą, a mnie przede wszystkim. Nie jest typem osoby, która mogłaby zrobić coś takiego.

CZY CAŁE MOJE ŻYCIE JEST KŁAMSTWEM

Muszę poznać prawdę. Ale im więcej wiem, tym bardziej jestem przerażona. Zaczynam się zastanawiać, czy tracę kontakt z rzeczywistością, czy może moja własna córka jest w niebezpieczeństwie Na pewno jednak coś tu się nie zgadza.

Niezmiernie wciągający thriller psychologiczny, idealny dla fanów Gillian Flynn, Ruth Ware i Lisy Jewell.

Książka "Nie moja matka (kieszonkowe)" - Miranda Smith - oprawa Miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2022 r. Cena 12.67 zł. Zapraszamy na zakupy!