pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nie ma tego złego

Autor książki:

Lauren Weisberger

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788367338134
ISBN: 978-83-6733-813-4
Data: 2022-08-01
34.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nowa powieść autorki bestsellera Diabeł ubiera się u Prady .

Opowieść o kobiecej solidarności i zemście w stylu Wielkich kłamstewek .

Doskonałe małżeństwa.

Idealni sąsiedzi.

Kłamstwa jak malowane.

Greenwich w stanie Connecticut, miasteczko jak z obrazka - poznacie je po wypielęgnowanych trawnikach i po tym, jak pilnie każdy strzeże tu swoich sekretów.

Karolina Hartwell, dawna supermodelka, odwozi syna do szkoły, gdy zostaje aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu. Szokujące nagłówki w prasie wywołują skandal i skutecznie odstraszają grono jej dotychczasowych przyjaciół. Są też wymarzonym pretekstem dla jej męża, senatora o prezydenckich ambicjach, by zostawić żonę.

Miriam Kagan, przyjaciółka Karoliny, która porzuciła prawniczą karierę dla życia rodzinnego, jest przekonana, że jej mąż coś ukrywa. Stara się jednak zbytnio na niego nie naciskać, bo sama chowa parę trupów w szafie i za nic nie chce, by z niej wypadły.

Emily Charlton jest jeszcze nowa w Greenwich, właśnie wprowadziła się tymczasowo do Miriam, z którą znają się od lat. Po tym, jak rzuciła stanowisko asystentki legendarnej wydawczyni magazynu modowego, Mirandy Priestly, Emily przeniosła się z Nowego Jorku do Hollywood, by pracować jako konsultantka do spraw wizerunku gwiazd kina i celebrytów. Ostatnio jednak nie szło jej najlepiej - straciła paru klientów i chyba musi poszukać nowego pomysłu na swoją karierę. A skoro przyjaciółka jej przyjaciółki właśnie straciła dobre imię, to może nadarza się idealna okazja Zwłaszcza że wszystkie trzy są wściekłe jak diabli!

Książka "Nie ma tego złego" - Lauren Weisberger - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2022 r. Cena 34.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.