pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nie ma światła w ciemności. Ciemność. Tom 1

Autor książki:

Claire Contreras

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 274 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366234918
ISBN: 978-83-6623-491-8
Data: 2019-06-25
24.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Pierwszy tom niezwykle emocjonalnej, a jednocześnie pełnej erotycznego napięcia historii stworzonej przez amerykańską bestsellerową autorkę Claire Contreras. Opowieść o dwójce przyjaciół z dzieciństwa, którzy dopiero w dorosłym życiu mają szansę, aby ich przyjaźń przerodziła się w prawdziwą miłość.

Poruszająca opowieść Claire Contreras, bestsellerowej autorki romansów, której książki są tłumaczone na ponad 50 języków.

Przeszłość spowita ciemnością.

Przyszłość bez szans na światło dnia.

Czy tragiczną przeszłość można wymazać z pamięci?
Blake przez całe życie zmaga się z traumą po śmierci rodziców. Nie umie poradzić sobie z nocnymi koszmarami, wspomnieniami, pytaniami. Zaczyna coraz częściej myśleć o Cole u, z którym przyjaźni się, odkąd trafiła do rodziny zastępczej. Przez lata obserwowała, jak kolejne dziewczyny opuszczały jego pokój, a szepty innych towarzyszyły mu na szkolnych korytarzach.

On ma dziewczynę, ona ma chłopaka, jednak między nimi wyczuwa się pożądanie. Blake postanawia rzucić światło dnia na cienie przeszłości. Czy uda się jej zachować przy sobie tych, na których naprawdę jej zależy?

Książka "Nie ma światła w ciemności. Ciemność. Tom 1" - Claire Contreras - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 274 stron i została wydana w 2019 r. Cena 24.58 zł. Zapraszamy na zakupy!