pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Nie bój się, wierz tylko!
Tytuł książki:

Nie bój się, wierz tylko!

Autor książki:

o. Józef Witko OFM

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788361989028
ISBN: 978-83-6198-902-8
Data: 2009-10-26
13.01  20.00  6.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ojciec Józef Witko OFM zaprasza nas ponownie do wspólnej modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie duchowe i fizyczne. Tym razem szczególnym tematem stają się nasze lęki, zwątpienia i uwikłanie w grzech jako przeszkody oraz wiara w Chrystusa, jako jedyna droga do prawdziwego uzdrowienia i wolności. Myślą przewodnią książki stają się słowa Jezusa wypowiedziane do Jaira, przełożonego synagogi, którego córka zachorowała i zmarła: "Nie bój się, wierz tylko, a twoja córka będzie ocalona”. Książka składa się z trzech części: rozważań, modlitw o uzdrowienie i uwolnienie oraz świadectw ludzi o działaniu Ducha Świętego w ich życiu, na które otworzyli się dzięki modlitwie i uczestnictwu w Eucharystii.
Ojciec Józef Witko, franciszkanin, od dziesięciu lat prowadzi wraz z innymi braćmi Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w różnych miejscowościach Polski.
Nie bój się! Wierz tylko! (Łk 8, 50). To znaczy: zdobądź się na nowy akt wiary. Na nową wiarę. Nawet wobec tragedii i cierpienia. Na wiarę nigdy nie jest za późno. Zawsze jest miejsce na wiarę i nadzieję. Wszystko może się jeszcze zmienić. Teraz, a nie później. Teraz, a nie po śmierci. Czy pozwolisz Jezusowi, aby i w tobie wzbudził taką nadzieję? Wiedz, że Jezus zawsze budzi nadzieję wszędzie tam, gdzie się pojawi. To, co ważne dla ciebie, jest ważne i dla Niego.

Książka "Nie bój się, wierz tylko!" - o. Józef Witko OFM - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2009 r. Cena 13.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Nie bój się, wierz tylko!"
o. Józef Witko OFM - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Czyściec - okładka książki
Czyściec o. Józef Witko OFM
Miłość zwycięża wszystko - okładka książki
Miłość zwycięża wszystko Grzegorz Sokołowski
Oto uzdrowię ciebie - okładka książki
Oto uzdrowię ciebie o. Józef Witko OFM
Miłość Boga. Uzdrowienie wewnętrzne - okładka książki
Miłość Boga. Uzdrowienie wewnętrzne przez doświadczenie... Teodor Knapczyk OFM, o. Józef Witko OFM
Produkty podobne:
Koronka Wyzwolenia - okładka książki
Koronka Wyzwolenia Małgorzata Pabis