pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Neuroshima. Edycja 1.5. Postapokaliptyczna gra fabularna
Tytuł książki:

Neuroshima. Edycja 1.5. Postapokaliptyczna gra fabularna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Portal
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 130 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788394726607
ISBN: 978-83-9472-660-7
Data: 2017-07-17
45.20  60.00  14.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Neuroshima. Edycja 1.5. Postapokaliptyczna gra fabularna - Ignacy Tczewiczek, Marcin Blacha, Michał Oracz - opis książki:

Nastał koniec cywilizacji człowieka. Moloch, samoświadomy program komputerowy wywołał III Wojnę Światową, która wybiła większość ludzkości. Teraz gigantyczny kompleks wojskowo-przemysłowy, sterowany przez program zajmuje większą część Stanów Zjednoczonych. I stale się rozrasta. Moloch produkuje śmiercionośne maszyny, a także prowadzi eksperymenty na żywych stworzeniach, tworząc mutantów oraz cyborgi. Ludzie zostali zepchnięci do rozpaczliwej ofensywy. Machiny Molocha nie są jedynym zagrożeniem w świecie Neuroshimy. Na pustkowiach szaleją hordy mutantów i brutalne gangi. Z kolei południe, przy granicy z Meksykiem pokryte jest drapieżną Neodżunglą, powstałą w wyniku skażenia chemicznego i promieniowania.

Czy w takim świecie jest jeszcze w ogóle miejsce dla człowieka?
Pamiętaj - może nadzieja to matka głupich, ale bardzo kocha swoje dzieci. Ludzie się nie poddali. Żołnierze Posterunku wciąż walczą z Molochem, Nowy Jork ogłosił się nową stolicą Stanów i powoli stara się odbudować cywilizację, a Vegas wciąż jeszcze jest miastem hazardu i rozrywki.

Kim są postacie graczy?
Bezwzgledny Ganger, skuteczny Zabójca Maszyn, sprytny Szczur, a może Kaznodzieja Nowej Ery? Każda profesja ma swoje sposoby na radzenie sobie z rzeczywistością. W Neuroshimie wcielicie się w twardych ludzi, odpowiednich na te czasy. Tu nie ma miejsca dla słabych. Nie jest łatwo, ale nikt nie płacze. Niektórzy wykorzystują swoje umiejętności by walczyć z Molochem i chronić innych przed mutantami. Inni będą chcieli szybko się dorobić, plądrując ruiny. Znajdą się też tacy, których plany będą dużo bardziej rozbudowane. Pozostali będą starali się po prostu przetrwać.

Książka „Neuroshima. Edycja 1.5. Postapokaliptyczna gra fabularna” - oprawa twarda - Wydawnictwo Portal. Książka posiada 130 stron i została wydana w 2017 r. Cena 45.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Neuroshima. Edycja 1.5. Postapokaliptyczna gra fabularna"
Ignacy Tczewiczek, Marcin Blacha, Michał Oracz - autor m.in.:
Monolith Arena - zdjęcie zabawki, gry
Monolith Arena Michał Oracz;
Produkty podobne:
Dzikie karty. Tom 1 - okładka książki
Dzikie karty. Tom 1 George R.R. Martin
Inferno - okładka książki
Inferno Dan Brown