pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Negocjatorka. Wielkie Litery

Autor książki:

Małgorzata Łatka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lira Publishing
Rok wyd.: 2024
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
EAN: 9788367915908
ISBN: 978-83-6791-590-8
Data: 2024-02-24
64.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Książka wydana w serii Wielkie Litery - w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących.

Zdarzają się sprawy, w których nic nie jest oczywiste, a na każdy krok do przodu przypadają dwa kroki wstecz
Kraków, upalne popołudnie. Komisarz Marta Sułecka, policyjna negocjatorka, przyjmuje wezwanie do manifestowanej próby samobójczej. Nie spodziewa się, że ta decyzja w istotny sposób wpłynie na jej życie. Gdy negocjacje kończą się tragiczną śmiercią młodej kobiety, Sułecka wraz ze swoim nowym partnerem, Szymonem Kmitą, stara się ustalić, czy w tym przypadku nie doszło do podżegania do samobójstwa. Równocześnie kontynuuje prywatne śledztwo dotyczące tajemniczej śmierci swojej przyrodniej siostry, której ciało znaleziono dwa miesiące wcześniej na obrzeżach Puszczy Niepołomickiej.

W toku prowadzonych śledztw wyjdą na jaw nowe szczegóły, które zmuszą policjantkę do konfrontacji z własną przeszłością i wyznawanymi wartościami.

Czy Kmita jest osobą, której można zaufać Komu najbardziej zależy na tym, by prawda nigdy nie ujrzała światła dziennego Czy Sułecka rozwiąże dwie najtrudniejsze sprawy, nad jakimi dotąd przyszło jej pracować

Książka "Negocjatorka. Wielkie Litery" - Małgorzata Łatka - oprawa miękka - Wydawnictwo Lira Publishing . Książka posiada 432 stron i została wydana w 2024 r. Cena 64.47 zł. Zapraszamy na zakupy!