pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Neapol i okolice light: przewodnik + mapa

Dane szczegółowe:
Wydawca: EXPRESSMAP
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 132 s.
EAN: 9788381902410
ISBN: 978-83-8190-241-0
Data: 2023-02-02
40.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Neapol i okolice
Neapol to tętniące życiem uliczki Quartieri Spagnoli, skarby przeszłości w najlepszym na świecie muzeum archeologicznym i promenada Mergellina z zachwycającym widokiem na zatokę. W okolicach miasta nie można przegapić budzącego respekt Wezuwiusza. Do tego szopki neapolitańskie, pizza i drużyna piłkarska SSC Napoli. Wszystkie atrakcje, które tworzą atmosferę Neapolu i okolic zostały opisane w przewodniku. Mimo niewielkiego formatu, udało się w nim zawrzeć to, co niezbędne, by zaplanować ciekawy wyjazd.

Odkryj Neapol i okolice z wyjątkową serią przewodników light. To prawdziwy niezbędnik w podróży. Konkretne i zajmujące opisy zarówno głównych atrakcji, jak i mniej znanych, ale wartych uwagi miejsc, układają się w gotowe trasy zwiedzania. Ciekawostki z różnych dziedzin są idealnym dopełnieniem całości. Sprawdzone informacje praktyczne pozwolą zaplanować udany urlop, a szczegółowe i rzetelne mapy pomogą odnaleźć się w każdym miejscu. Do publikacji dołączona jest również dwustronnie laminowana, składana mapa opracowana specjalnie na potrzeby przewodnika.

"

Książka "Neapol i okolice light: przewodnik + mapa" - Karolina Adamczyk, Marta N. Wróblewska, Wojciech Wąsowicz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo EXPRESSMAP. Książka posiada 132 stron i została wydana w 2023 r. Cena 40.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.