pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Nauka o Bycie a sztuka życia

Autor książki:

Maharishi Mahesh Yogi

Dane szczegółowe:
Wydawca: MEDIUM
Rok wyd.: 2003
Oprawa: miękka
Ilość stron: 520 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9798387025211
ISBN: 9798387025211
Data: 2019-01-24
33.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Od wielu pokoleń wiedza wedyjska Indii jest dla ludzkości źródłem kształtowania poglądów, inspiracji i oświecenia. Książka Maharishiego Mahesh Yogi Nauka o Bycie a sztuka życia prezentuje w nowoczesny sposób tę starodawną mądrość, z wyjątkową jasnością, precyzją i głębią. Autor przedstawia metodę Transcendentalnej Medytacji, która jest prostą, naturalną i łatwą do opanowania techniką rozwijania świadomości i służy bezpośredniemu doświadczaniu sfery Bytu, transcendentalnego pola istnienia, wewnętrznej Jaźni człowieka. Stosowanie Transcendentalnej Medytacji pozwoli ludziom z łatwością spożytkować ogromne skarby sfery Bytu - dając im bezgraniczne szczęście, energię, zdolności i moc twórczą oraz siłę intelektu - czyniąc ich codzienne życie bogatym i spełnionym. Stosowanie Transcendentalnej Medytacji prowadzi do rezultatów potwierdzonych doświadczeniem ponad 6 milionów ludzi na całym świecie i sprawdzonych w ponad sześciuset badaniach naukowych:
- uśmierza stres i niepokój, zwiększając energię i witalność,
- poprawia stan zdrowia, obniża ciśnienie krwi i sprzyja odwracaniu objawów starzenia się,
- wzmacnia pamięć, siły twórcze i poziom inteligencji,
- wzbogaca i wzmacnia relacje osobiste z otoczeniem,
- otwiera przed umysłem jego nieskończony potencjał kosmiczny,
- rozwija stan wewnętrznego zadowolenia i szczęścia oraz spełnienia - stan oświecenia,
- wytwarza w świadomości jednostkowej i zbiorowej fale pokoju i harmonii - podstawę trwałego pokoju światowego.
W książce tej Maharishi roztacza swoją wizję wniesienia doskonałości w życie każdego człowieka. Program Transcendentalnej Medytacji - jak mówi - zapoczątkuje nową erę dla nowej ludzkości, o rozwiniętych wszystkich sferach życia - fizycznej, umysłowej, materialnej i duchowej .

Książka "Nauka o Bycie a sztuka życia" - Maharishi Mahesh Yogi - oprawa miękka - Wydawnictwo MEDIUM. Książka posiada 520 stron i została wydana w 2003 r. Cena 33.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]