pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Nathaniel Wolfe cz. 2. Cmentarne opowieści
książka:

Nathaniel Wolfe cz. 2. Cmentarne opowieści

Dane szczegółowe:
Wydawca: Hachette
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
EAN: 9788375755954
ISBN: 978-83-7575-595-4
Data: 2009-09-22
pozycja niedostępna

Nathaniel Wolfe cz. 2. Cmentarne opowieści - Brian Keaney - opis książki:

Sensacyjne doniesienia w wiktoriańskim Londynie! Zmarli nie mogą zaznać w spokoju - na londyńskich cmentarzach grasuje szajka rabusiów zwłok, a konsekwencje okazują się nieprzewidziane. Zadanie w sam raz dla wybrańca duchów!
Nathaniel Wolfe, wiodący spokojne życie w wiejskim domu swojego dziadka, niespodziewanie musi wyjechać do Londynu i naprawić bolesną krzywdę wyrządzoną przed laty. Jednak zanim to się stanie, odbędzie przerażającą podróż na Tamtą Stronę.
(...) Ruszyli niepewnie wąską dróżką między grobami. Nathaniel dwukrotnie się potknął i uderzył w łydkę. W pewnej chwili księżyc niespodziewanie wyłonił się zza chmur i oświetlił cmentarz - zrobiło się niemal tak jasno jak w dzień. Wtedy ujrzeli trzech mężczyzn, a obok nich kopczyk świeżo wykopanej ziemi. Dwaj usiłowali właśnie wyciągnąć na sznurach trumnę z grobu, trzeci przyświecał im latarnią.
- Przestańcie natychmiast! - krzyknął pan Monkton.
Cała trójka odwróciła się jak na komendę. Ten, który trzymał latarnię, postawił ją na ziemi, i powoli, nie spuszczając oka z sędziego, wyjął z kieszeni rewolwer (...).
Atmosfera gęsta od tajemnic, postacie bohaterów wyraziście nakreślone. Kolejna opowieść o przygodach Nathaniela Wolfe a budzi dreszcz strachu i niesamowicie wciąga.

Książka „Nathaniel Wolfe cz. 2. Cmentarne opowieści” - oprawa miękka - Wydawnictwo Hachette.

Książka posiada 256 stron i została wydana w 2009 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Nathaniel Wolfe cz. 2. Cmentarne opowieści"