pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nasze niebo

Autor książki:

Sylwia Kubik

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788382010442
ISBN: 978-83-8201-044-2
Data: 2020-11-13
26.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Pełna ciepła i humoru opowieść o wyjątkowej wsi i jej nietuzinkowych mieszkańcach
Nasze niebo to trzecia część docenionego przez czytelników cyklu powiślańskiego. Tym razem do grona mieszkańców Brzozówki dołączają pensjonariusze domu spokojnej starości. Podczas gdy seniorzy mierzą się z trudnymi wspomnieniami przeszłości, kolejne pokolenia próbują znaleźć w Brzozówce kawałek własnego "nieba".

Czytelnicy zafascynowani smakami i zapachami Powiśla z pewnością nie zawiodą się i tym razem. Nasze niebo na czas jesiennych i zimowych chłodów ukrywa się pod dachami gospodyń, które z miłością wszystkich karmią i ogrzewają ciepłem domowego ogniska. Skorzystajcie z ich zaproszenia!
Poczułam to w poprzednich tomach, ale teraz wiem na pewno: mam tu rodzinę, przyjaciół, a nawet - nie uwierzysz - wrogów. Niebo nad Brzozówką jest takie coraz bardziej moje. Obok mieszkających tu postaci i ich losów nie da się przejść bez emocji.

Agnieszka Łopatowska, Interia.pl
Sylwia Kubik - od urodzenia mieszkanka wsi na Powiślu. Zakochana w miejscowych zabytkach i krajobrazach. Polonistka z powołania i zawodu. Uwielbia literaturę, historię, las i gotowanie. Żona Wojciecha i matka dwóch wspaniałych córek Anielki i Gabrielki. Autorka bestsellerowych powieści Pod naszym niebem. Każdy ma swoje miejsce na ziemi oraz Miłość pod naszym niebem.

Książka "Nasze niebo" - Sylwia Kubik - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.79 zł. Zapraszamy na zakupy!