pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Nasz wpływowy i uległy umysł. Jak mózg pomaga nam zrozumieć tajemnice...
Tytuł książki:

Nasz wpływowy i uległy umysł. Jak mózg pomaga nam zrozumieć tajemnice wywierania wpływu na innych i n

Autor książki:

Tali Sharot

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 235x152 mm
EAN: 9788324168170
ISBN: 978-83-2416-817-0
Data: 2018-11-15
24.69  39.80  15.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Przełomowa książka o wywieraniu wpływu na innych i na nas!
Doktor Tali Sharot, światowy autorytet w dziedzinie neurobiologii, poszła o krok dalej niż klasycy Robert Cialdini i Dale Carnegie. Jeśli chcesz kogoś przekonać, broń Boże nie powołuj się na fakty! Weź przykład z Donalda Trumpa, który prawie przekonał doktor Tali
Sharot, wybitną neurobiolog, że szczepienia wywołują autyzm!...

W naukach behawioralnych o ludzkich zachowaniach niewiele dziedzin ma większe osiągnięcia niż neuronauka. I niewiele dziedzin może na tym tyle zyskać, co badania nad wywieraniem wpływu na ludzi. Doktor Tali Sharot opowiada o tym w sposób
mądry i fascynujący. ROBERT B. CIALDINI, autor bestsellera Wywieranie wpływu na ludzi Książka Tali Sharot odbiła się szerokim echem w światowych mediach od New York Timesa, Time Magazine, CNN, BBC, po naukowe magazyny Science i Nature. Chwalili ją profesorowie najznamienitszych uniwersytetów, pisarze i menedżerowie największych korporacji. Została nazwana natychmiastowym klasykiem, najlepszą i najbardziej przystępną książką popularnonaukową 2017, a były szef biura ds. informacji Białego Domu, profesor Harvardu, napisał: Ta głęboka, pełna praktycznych wskazówek książka zmieni twoje życie.

Książka „Nasz wpływowy i uległy umysł. Jak mózg pomaga nam zrozumieć tajemnice wywierania wpływu na innych i n” - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Nasz wpływowy i uległy umysł. Jak mózg pomaga nam zrozumieć tajemnice..."
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Trwała przemiana - okładka książki
Trwała przemiana Daniel Goleman, Richard J. Davidson