pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Nasz przyjaciel Łazik Łazik i żubry
Tytuł książki:

Nasz przyjaciel Łazik Łazik i żubry

Autor książki:

Michał Leśniak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 30 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788394392512
ISBN: 978-83-9439-251-2
Data: 2019-04-12
15.59  17.00  1.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Przygody Łazika i jego przyjaciół to ujmująca i pełna ciepła opowieść o przyjaźni, empatii i życzliwości. Sympatyczni bohaterowie pokazani są w sytuacjach, dzięki którym dzieciom łatwiej będzie zrozumieć, czym jest przyjaźń i tolerancja oraz jak bardzo są to cenne wartości. To książka, która nie tylko pobudzi małych czytelników do refleksji, ale również do śmiechu.

- Jak my możam wam dapamahczy? Wy zabłukali? - znowu jakoś dziwnie powiedział żubr. - A może to nie są polskie żubry, tylko zagraniczne? - wymyślił Łazik. - Jak to zagraniczne? Przecież żu to żu - stwierdził Brutus. - Wcale nie! - zaprzeczył Łazik. - A pamiętacie kota Zdzisia, który przyjechał do naszego miasteczka z Kaszub? Niby to też Polska, a mówił zupełnie inaczej i nawet Mruczek nie mógł go zrozumieć (...).

Choć byliśmy obcy dla żubrów, mniejsi i zupełnie innych gatunków, a one wyglądały groźnie i mówiły w innym języku, to świetnie się dogadywaliśmy. Kiedyś myślałem, że obcokrajowcy są źli i trzeba się ich bać, ale teraz już wiem, że wzrost, kolor skóry, język czy narodowość nie mogą być przeszkodą w nawiązywaniu przyjaźni".

Michał Leśniak - ur. 2 marca 1974 r. w Warszawie. Autor wierszy, scenariuszy teatralnych, audycji radiowych, bajek, które są doceniane na różnych przeglądach i niezależnych konkursach. Jego artykuły są publikowane w ogólnopolskim miesięczniku "Znaki Czasu", a wydana w 2016 r. książka "Będzie dobrze" uzyskała znakomite recenzje.

Książka "Nasz przyjaciel Łazik Łazik i żubry" - Michał Leśniak - oprawa miękka - Wydawnictwo Rozpisani. Książka posiada 30 stron i została wydana w 2019 r. Cena 15.59 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Michał Leśniak - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Przygody Supełka - okładka książki

Przygody Supełka

Dorota J. Szumilas
Pamiętnik Czarnego Noska - okładka książki

Pamiętnik Czarnego Noska

Janina Porazińska
Wiewióreczka Zuzia - okładka książki

Wiewióreczka Zuzia

Dorota Kozioł
Produkty podobne:
Mrówka Andy. Katastrofa na basenie - okładka książki

Mrówka Andy. Katastrofa na basenie

Gerald O`Nan, Lawrence W. O`Nan, Norman McGary