pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Naród wierny Maryi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 210x295 mm
EAN: 9788375698879
ISBN: 978-83-7569-887-9
Data: 2016-06-15
17.93  24.90  6.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Maryja od początku istnienia naszego państwa w szczególny sposób zagościła w sercach Polaków. Ten album to swoiste świadectwo zawierzenia się opiece Matki Bożej, której kult na ziemiach polskich nierozerwalnie spleciony jest z historią naszego kraju. Wszystkie wzniosłe i dramatyczne chwile oddania polskich serc Maryi ilustrowane są bogato historycznymi dokumentami, obrazami oraz fotografiami. Poznając i przypominając sobie te wydarzenia, każdy będzie mógł zaświadczyć, że jego serce również jest wierne Najświętszej Pannie i gotowe do realizacji złożonych ślubów. Ta wiedza niech będzie spełnieniem obowiązku przekazania wiary oraz czci do Bogurodzicy przyszłym pokoleniom.

W Nadzwyczajnym Roku Świętym Bożego Miłosierdzia, w 1050 rocznicę chrztu Polski, w 60-lecie odnowienia Ślubów Jasnogórskich powtarzajmy: "Królowo Polski, przyrzekamy".

Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego pozostają nadal zadaniem do wypełnienia. Nadszedł czas na rachunek sumienia - odpowiedź na pytanie, w jakim stopniu realizują je kolejne pokolenia, jak wypełnia je każdy z nas.

Jarosław Szarek

Książka "Naród wierny Maryi" - oprawa twarda - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2016 r. Cena 17.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Nasz kochany Ojcze Abba - okładka książki

Nasz kochany Ojcze Abba

ks. Bogusław Nadolski TChr
Produkty podobne:
Przymierze w oczach Boga i ludzi - okładka książki

Przymierze w oczach Boga i ludzi

Kazimierz Barczuk, Asher Intrater, Henryk Wieja
Kazania pasyjne - okładka książki

Kazania pasyjne

ks. Andrzej Zwoliński