pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Największy sekret

Autor książki:

David Icke

Dane szczegółowe:
Wydawca: Illuminatio
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 672 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788366890312
ISBN: 978-83-6689-031-2
Data: 2021-10-12
54.37  79.90  25.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nowe wydanie światowego bestsellera - najsłynniejsza książka Davida Icke a
Rasa krzyżujących się rodów, a w zasadzie rasa wewnątrz rasy, stworzyła sieć tajemnych szkół i tajnych stowarzyszeń, które miały na celu umysłowe i emocjonalne zniewolenie mas i pogrążenie ich w wojnie. Przez wieki wykorzystywała tę samą technikę problem - reakcja - rozwiązanie: stwórz problem, wywołaj reakcję: coś należy z tym zrobić i zaoferuj rozwiązanie, by przywrócić porządek. ICH porządek.

Dlatego jedynym zwycięzcą każdej wojny, nie wyłączając dwóch wojen światowych, jest Babilońskie Bractwo. Jego członkowie zajmują główne pozycje pozornej władzy na świecie - są królami, królowymi, prezydentami, premierami rządów, ministrami, kierują globalnymi ośrodkami politycznymi, biznesu, bankowości, wojska i mediów. Umieszczają niczego nieświadome społeczeństwo w mentalnych więzieniach, zaciskając je w pęta religii i oficjalnej wersji nauki pod tytułem ten-świat-to-wszystko-co-istnieje.

Pora, byś wyszedł z nieświadomości i poznał NAJWIĘKSZY SEKRET: od tysięcy lat ludzkość kontroluje gadzia rasa z niższego czwartego wymiaru, Reptilianie. Są wśród nich pedofile, sataniści, sadyści i zabójcy. Nie czują i nie okazują uczuć. Urządzają rytualne polowania na ludzi, znęcają się nad kobietami i dziećmi i mordują.

Wszystko to dla wypełnienia Agendy - rozłożonego w czasie planu scentralizowania kontroli nad całą planetą.

CHCESZ POZNAĆ ICH NAZWISKA?
***
Książka zawiera ogromną dawkę prowokujących informacji. Proszę więc, nie kontynuuj czytania, jeśli jesteś zależny od swojego obecnego systemu wierzeń albo czujesz, że emocjonalnie nie zniesiesz tego, co się naprawdę dzieje na świecie. Jeśli jednak wybierzesz lekturę, pamiętaj, że nie ma się czego obawiać. Życie jest wieczne i wszystko jest doświadczeniem na drodze oświecenia. - David Icke

Książka "Największy sekret" - David Icke - oprawa miękka - Wydawnictwo Illuminatio. Książka posiada 672 stron i została wydana w 2021 r. Cena 54.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]