pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Największe pomyłki w dziejach Ziemi

Autor książki:

Hans-Joachim Zillmer

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788324158959
ISBN: 978-83-2415-895-9
Data: 2016-05-20
Cena wydawcy: 39.80 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ludzie i dinozaury żyli jednocześnie, epoki kamiennej nie było, teoria ewolucji jest błędna!
Alternatywna teoria dziejów Ziemi - globalne katastrofy i pole energetyczne ukształtowały dzisiejszy obraz naszego świata
- Ludzie i dinozaury żyli jednocześnie, a teoria ewolucji jest błędna!
- Przyczyną zagłady dinozaurów były siły elektryczne oddziałujące pomiędzy planetami Układu Słonecznego!
- Epoki kamiennej nie było!
- Przed potopem Ziemię otaczała podziemna warstwa wody!
- W Układzie Słonecznym znajduje się jeszcze jedna wielka nieodkryta planeta, o której już 6000 lat temu pisali Sumerowie!
Rewelacyjne zdjęcia!
Ta książka to herezja - o ile nasz obecny światopogląd, oparty na kosmicznej mechanice Newtona, teorii ewolucji Darwina i geologicznej teorii Charlesa Lyella jest słuszny. Ilustrując swoje tezy rewelacyjnymi zdjęciami, doktor HANS-JOACHIM ZILLMER, znany popularyzator nauki, inżynier, doradca Ingenieurkammer-Bau NRW, członek New York Academy of Science, autor bestsellera Pomyłka Darwina - przedstawia ziemskie katastrofy (np. potop) z czasów historycznych, i proponuje alternatywne teorie, które podważają podstawy "naukowego" obrazu świata.

"Światopogląd Zillmera wdziera się do świadomości czytelnika niczym ogromny meteoryt i niszczy gruntownie - tak dotąd zdawałoby się - logiczny i uzasadniony świat Darwina i Lyella". Amazon

Książka "Największe pomyłki w dziejach Ziemi" - Hans-Joachim Zillmer - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2016 r.