pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Najpiękniejsze opowieści pod choinkę

Autor książki:

Ewa Stadtmuller

Dane szczegółowe:
Wydawca: Skrzat
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 240x165 mm
EAN: 9788379153039
ISBN: 978-83-7915-303-9
Data: 2015-11-23
Cena wydawcy: 14.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Jest bowiem coś niezwykłego w przygotowywaniu wigilijnych potraw, wieszaniu na choince własnoręcznie zrobionych ozdób, czekaniu na pierwszą gwiazdkę i wymarzone prezenty. W tym dniu zdarzają się też rzeczy nadzwyczajne. Piesek i papużka znajdują nowy dom, a dwie małe dziewczynki zasypiają szczęśliwe w piętrowym łóżku, którego do tej pory nie miały.

Zbiór opowieści autorstwa Ewy Stadtmüller, pięknie zilustrowanych przez Kazimierza Wasilewskiego, każdego wprowadzi w ciepły świąteczny nastrój.

Co do tego nie ma wątpliwości. Przygotowywanie wigilijnych potraw, zawieszanie na choince własnoręcznie zrobionych ozdób, czekanie na pierwszą gwiazdkę i wymarzone prezenty... Wreszcie niepowtarzalne polskie zwyczaje. Zbiór opowiadań autorstwa Ewy Stadtmüller, pięknie zilustrowanych przez Kazimierza Wasilewskiego, każdego wprowadzi w ciepły świąteczny nastrój.

Książka "Najpiękniejsze opowieści pod choinkę" - Ewa Stadtmuller - oprawa twarda - Wydawnictwo Skrzat. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2015 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]