pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Najlepsze na świecie listy od Feliksa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mamika
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 40 s.
Wymiar: 220x225 mm
EAN: 9788360800164
ISBN: 978-83-6080-016-4
Data: 2018-12-06
41.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Gdyby Zosia nie kupiła tajemniczej księgi z bajkami, w której była opowieść o latającym kufrze, to wszystko by się nie wydarzyło! Feliks w środku nocy po prostu wyleciał z pokoju w swojej walizce, i wylądował na budynku parlamentu Rzeszy w Berlinie. To pierwszy z przystanków, podczas kolejnej, pełnej wrażeń podróży pluszowego zająca.

Tym razem podróż latającą walizką prowadzi Feliksa do prawdziwego zamku hrabiego Drakuli w głębi Rumunii, do Indii, a nawet Chin. Podczas sztormu na środku Pacyfiku zając ląduje awaryjnie na pokładzie pewnego statku. Następnie udaje się do Meksyku, gdzie zwiedza starożytne piramidy i podziwia ogromne kaktusy. Na zakończenie podróży zatrzymuje się na Florydzie i odkrywa tajemnicze bagna - a do Zosi wciąż przychodzą listy z całego świata. Listy od Feliksa, umieszczone w prawdziwych kopertach, są jak zwykle - pełne humoru i ciekawych informacji. Z tej podróży mały Feliks wraca w dniu urodzin Zosi.

W szóstej części przygód pluszowego zająca znajduje się wiele wartościowych i pasjonujących informacji o świecie, przekazanych w sposób przystępny dla dzieci.

Książka zawiera 6 prawdziwych listów w kopertach.

Książka zalecana od 5 roku życia

Książka "Najlepsze na świecie listy od Feliksa" - Annette Langen, Constanza Droop - oprawa twarda - Wydawnictwo Mamika. Książka posiada 40 stron i została wydana w 2018 r. Cena 41.51 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.