pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Naga ewangelia

Autor książki:

Andrew Farley

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788363271626
ISBN: 978-83-6327-162-6
Data: 2016-03-22
24.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Co, jeśli chrześcijaństwo jest prostsze, niż myślisz, bardziej wyzwalające, niż się spodziewasz i piękniejsze, niż mógłbyś to sobie wyobrazić? Bóg przeznaczył nam obfite życie, pełne pokoju i radości. Dlaczego więc tak wielu chrześcijan, choć myśli, że o relacji z Jezusem wie już wszystko, wciąż zmaga się z poczuciem winy, presją, lękiem i znużeniem? Autor przeszedł tę drogę i znalazł odpowiedź, którą dzieli się w tej wyjątkowej książce, pokazując, że pełne, a zarazem proste chrześcijaństwo jest możliwe.

Andrew Farley porusza tematy kluczowe dla każdego wierzącego, m.in.: Co to naprawdę znaczy żyć życiem Jezusa? Czy powinieneś prosić Boga o przebaczenie? Dlaczego nie musisz skrupulatnie rozeznawać, jakie decyzje podjąć, by były zgodne z wolą Bożą? Co Bóg myśli o dziesięcinie? W jakie pułapki najczęściej wpada współczesny Kościół? Książka w konkretny i bezkompromisowy sposób zachęci cię do weryfikacji twojego sposobu postrzegania chrześcijaństwa i oczyszczenia ze wszystkiego, co przysłania lub zniekształca jego prawdziwe sedno. Stanie się tym samym jasną pochodnią w mroku twoich zmagań, wątpliwości, lęku czy poczucia winy.

Tylko prawdziwa i czysta, naga Ewangelia może naprawdę zrewolucjonizować życie, czyniąc je kompletnym i pełnym pasji. Przyjmij ją i odpocznij w Jezusie!

Książka "Naga ewangelia" - Andrew Farley - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2015 r. Cena 24.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Znać lub nie znać Jezusa - okładka książki

Znać lub nie znać Jezusa

bp Grzegorz Ryś
Zasada żniwa - okładka książki

Zasada żniwa

Leszek Korzeniecki
Wszystko od nowa - okładka książki

Wszystko od nowa

John Eldredge