pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nadszedł ten dzień. Maria. Tom 2

Autor książki:

Monika Koszewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: 1PUNKT
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 443 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788396567284
ISBN: 978-83-965672-8-4
Data: 2023-05-24
31.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

O tej książce MONIKA KOSZEWSKA mówi: druga część Marii. Główna bohaterka jest trzydziestoletnią atrakcyjną singielką. Ma dobrą pracę, wygodne mieszkanie, fajnych przyjaciół. Po powrocie ze służbowego wyjazdu do Kijowa jest już niemal pewna, że w końcu znalazła kandydata na poważny związek. Mikołaj, oczarowany Marią od pierwszego spotkania, codziennie udowadnia, jak bardzo mu na niej zależy. Tymczasem w firmie sporo się dzieje. Większość udziałów przejmuje tajemniczy fundusz inwestycyjny, a pomysł wprowadzenia na rynek nowej marki kosmetycznej wydaje się Marii równie intrygujący, co ryzykowny. Czy uda się jej pogodzić ambitne plany zawodowe z życiem osobistym Czy miłość może iść w parze z karierą  

Ale ja jestem szczęśliwa. Podczas kolacji odliczałam godziny do spotkania z Mikołajem. Wyjadę wcześniej na lotnisko, żeby się nie spóźnić. Lepiej będzie, jak ja poczekam parę minut, niż żeby on siedział zrezygnowany na środku hali przylotów. 

Wyobrażam sobie tę scenę: siedzi facet na czarnej, plastikowej walizce w dobrze skrojonym płaszczu, w ręku trzyma pokrowiec z marynarkami i koszulami, a obok leży torba z laptopem. Słaby widok. Chociaż ja chętnie zaproponowałabym takiemu pomoc. Dlatego nie mogę się spóźnić, bo jeszcze znajdzie się jakaś wolontariuszka. Motto tego tomu brzmi: Szczęście bywa kapryśne… Co zrobisz, by zatrzymać je na dłużej Jesteś ciekawa co zrobiła Maria Warto się tego dowiedzieć!

Książka "Nadszedł ten dzień. Maria. Tom 2" - Monika Koszewska - oprawa Miękka - Wydawnictwo 1PUNKT. Książka posiada 443 stron i została wydana w 2020 r. Cena 31.41 zł. Zapraszamy na zakupy!