pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Na tropie

Autor książki:

Ewa Kołda

Dane szczegółowe:
Wydawca: E-Bookowo
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 234 s.
EAN: 9788378598008
ISBN: 978-83-7859-800-8
Data: 2022-02-11
27.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nadchodzą wakacje - Audrey spędzi je pracując w sklepie, gdzie poznaje Damiana, homoseksualnego chłopaka, którego odmienność rodzi poważne problemy.
Diana, modelka, nie może porozumieć się z rodzicami. Napięcia i kłótnie między nią i matką doprowadzają do tego, że podczas wyjazdu na sesję zdjęciową do Wiednia, dziewczyna decyduje się nie wracać do domu. Najmuje się jako pokojówka w pensjonacie emigrantki Grety. Odkrywa, że pod fasadą zwykłego hoteliku kryje się szokująca tajemnica.
Artystyczna dusza twardo stąpająca po ziemi - Ewelina - wyjeżdża na kurs malarski, gdzie poznaje Paula. Choć z początku nie może znieść jego widoku, pod koniec pobytu zauważa w nim pokrewną duszę. Uwielbiająca imprezy Nina zostaje ukarana za nieposłuszeństwo: ma opiekować się schorowaną babcią, z dala od zgubnego wpływu rówieśników.

Jednak nadmorska miejscowość nie jest tak spokojna i nudna, jak jej się wydawało. Dochodzi do morderstwa poważanej kobiety, a Nina postanawia znaleźć mordercę na własną rękę. Konflikty z rodzicami, trudne wybory, liczne sekrety oraz zbrodnia sprawiają, iż te wakacje szczególnie zapiszą się w ich pamięci.

Książka "Na tropie" - Ewa Kołda - oprawa miękka - Wydawnictwo E-Bookowo. Książka posiada 234 stron i została wydana w 2017 r. Cena 27.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.