pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mysia Dolina. Zaginiona księga

Autor książki:

Agnieszka Wiszowata

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bookolika
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 172 s.
Wymiar: 200x250 mm
EAN: 9788396249074
ISBN: 978-83-9624-907-4
Data: 2021-12-14
32.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Myszka MO jest młodą archiwistką. Spisuje losy Mysiej doliny. Jednocześnie Mo chce poznać historię swego poprzednika Hugo, który zniknął wraz z księgą opisującą jego losy. Księga oraz tajemnica zaklęcia milczenia, która spadła na MO to zadanie, któremu musi sprostać.

Wzruszająca, pełna magii opowieść o sile przyjaźni, wytrwałości i dążeniu do sprawiedliwości. Historia małej myszki, która odnajduje odwagę by zmienić świat.

Do niezwykłego świata Mysiej Doliny i jej mieszkańców zapraszają - Agnieszka i Paulina - przyjaciółki, które od dziecka tworzą bajkowe postacie. Znają wszystkie tajemnice myszek, powstających w pracowni Pauliny. A jest ich całe mnóstwo - i tajemnic, i myszek - jak to w mysich rodzinach.

Dlaczego warto sięgnąć po Mysią Dolinę
1. Niezwykłe unikalne ilustracje - zdjęcia bohaterów (filcowanych myszek) wykonywanych ręcznie przez autorkę ilustracji, która aranżuje sceny wydarzeń w ręcznie wykonanej przez nią scenografii miniaturowego świata Myszkowa.

2. Urok i niezwykła atmosfera miniaturowego świata myszek w strojach w stylu vintage w prawdziwym leśnym mchu.

3. Wzruszająca historia o lojalności, przyjaźni i dążeniu do sprawiedliwości.

Książka "Mysia Dolina. Zaginiona księga" - Agnieszka Wiszowata - oprawa twarda - Wydawnictwo Bookolika. Książka posiada 172 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.37 zł. Zapraszamy na zakupy!