pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Muzyka i piosenki z filmu Bóg w Krakowie

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Rafael
Rok wyd.: 2016
EAN: 5907500498243
Data: 2016-07-12
37.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Dariusz Regucki to jednocześnie reżyser filmowy i kompozytor.

W jego przypadku nie sposób oddzielić obu tych profesji.

Jednak oddając w Państwa ręce płytę z muzyką do filmu "Bóg w Krakowie" pokusimy się o stwierdzenie, że właśnie sama muzyka (pozbawiona obrazu) jest niebywałą inspiracją dla wyobraźni słuchacza.

Na płycie znajdują się wszystkie utwory wykorzystane w  filmie. Od przewodniej piosenki wykonywanej przez Staszka Plewniaka "Tyle w nas ciszy i chaosu", poprzez utwory "Na scenie życia" (czysty i niezwykły głos Kamili Pieńkos), "Gwiazdy nad dachami" Przemysława Brannego, aż po nastrojowe, instrumentalne utwory "Krakowska melancholia" czy "Gwiazdy" .

Dla osób które obejrzały film, płyta ta będzie przedłużeniem i zachowaniem wrażeń jakie towarzyszyły  państwu podczas oglądania. Dla tych, którzy nie będą mieli okazji skonfrontować muzyki z obrazem, sama muzyka będzie w wyobraźni malować fantazyjne obrazy,...nie tylko magicznego Krakowa.

Na płycie znajdują się również bonusy: utwory pochodzące z poprzednich filmów Dariusza Reguckiego "Karolina" i "Historia ukryta w czekoladzie" w wykonaniu Anny Radwan i Krzysztofa Buratyńskiego.

Utwory

1. Tyle w nas ciszy i chaosu

2. Obrazki z Krakowa

3. Sen

4. Krakowska melancholia

5. Śmiech

6. Gwiazdy

7. Wspomnienia

8. Na scenie życia

9. Chorał

10. Krakowska Toscania

11.  Nocna mgła

12.  Przed snem

13.  Czas

14.  Szybki

15.  Statek na Wiśle

16.  Gwiazdy nad dachami

BONUSY

17.  Radość ma smak czekolady

18.  Marzyć, tęsknić, śnić

19.  Ziemski kres

 

Muzyka „Muzyka i piosenki z filmu Bóg w Krakowie” - Wytwórnia: Rafael. Cena 37.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.