pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Mukolinki zuch dziewczynki. Pamiętniki Mukolinek
Tytuł książki:

Mukolinki zuch dziewczynki. Pamiętniki Mukolinek

Autor książki:

Beata Świrska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 58 s.
Wymiar: 144x204 mm
EAN: 9788394386795
ISBN: 978-83-9438-679-5
Data: 2016-02-17
27.21  29.00  1.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Mukolinki zuch dziewczynki. Pamiętniki Mukolinek - opis książki:

Bajka "Mukolinki - zuch dziewczynki" oraz "Pamiętniki Mukolinek - opowiadania sercem pisane" powstały z ogromnej miłości do dzieci, a jej główne bohaterki - Natalia i Patrycja - stały się inspiracją do opowiedzenia ich niezwykłej historii. Książka ukazuje świat widziany oczami dziecka chorego na mukowiscydozę - ich codzienne troski, zmagania, cierpienie, ale również hobby, radość i śmiech. Dziewczynki są doskonałym wzorem do naśladowania. Mimo że codziennie są poddawane wielu zabiegom rehabilitacji oraz antybiotykoterapii, można w nich odnaleźć wiele siły oraz determinacji do działania. Natalia i Patrycja to wyjątkowe dziewczynki. Dwie siostry, które zarażają optymizmem oraz pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych. Są doskonałym przykładem na to, że w chorobie można realizować swoje pasje oraz spełniać dziecięce marzenia pomimo wielu wyrzeczeń związanych z walką z chorobą.

Bajka "Mukolinki - zuch dziewczynki" oraz "Pamiętniki Mukolinek - opowiadania sercem pisane" zwracają uwagę na brak zrozumienia i akceptacji wśród rówieśników. Jednocześnie uczą tolerancji. Historię dziewczynek napisało życie. Książeczka jest dedykowana tym wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję spełnienia najskrytszego marzenia Natalii i Patrycji - wyjazdu do Disneylandu w Paryżu, a także rodzicom dziewczynek oraz małym pacjentom i ich opiekunom, którzy na co dzień zmagają się z niepełnosprawnością.

Całkowity dochód ze sprzedaży bajki zostanie przekazany na leczenie oraz rehabilitację Natalii i Patrycji.

Książka "Mukolinki zuch dziewczynki. Pamiętniki Mukolinek" - Beata Świrska - oprawa miękka - Wydawnictwo Rozpisani. Książka posiada 58 stron i została wydana w 2016 r. Cena 27.21 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]