pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Mściciel. Ostatni snajper

Autor książki:

Kevin Lacz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bellona
Oprawa: miękka
Ilość stron: 437 s.
EAN: 9788311161443
ISBN: 978-83-1116-144-3
Data: 2021-10-06
34.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Mściciel. Ostatni snajper to nowe, uzupełnione wydanie książki Ostatni snajper. Oprócz nowej okładki czytelnicy znajdą tu kolorowe zdjęcia oraz dodatkowe nigdzie niepublikowane wcześniej fotografie z pobytu autora w Polsce. Wartością dodaną jest również wydrukowana specjalna dedykacja od Kevina dla polskich czytelników!
Legendarny członek Navy SEALs polskiego pochodzenia i najcięższe walki w historii amerykańskich służb specjalnych.
KEVIN LACZ ma za sobą imponującą karierę wojskową. Był snajperem SEAL Team Three najskuteczniejszego oddziału US Navy SEALs. Służąc w najbardziej elitarnej jednostce sił specjalnych Marynarki Wojennej USA, brał udział w rozbiciu bastionu rebeliantów w najkrwawszym rejonie Iraku. Tam poznał i zaprzyjaźnił się z legendarnym snajperem, Chrisem Kylem.
11 września 2001 roku dziewiętnastoletni student z irokezem na głowie, oglądając w telewizji atak na World Trade Center, stwierdził, że to Pearl Harbor jego pokolenia. Nagle granie w rugby, dziewczyny i piwo straciły swój smak. Kevin Lacz zapragnął zabijać wrogów i stać się mężczyzną.
Braterstwo broni uczyniło go najbliższym przyjacielem i jedynym powiernikiem legendarnego Chrisa Kyle a. Kiedy Clint Eastwood przystępował do kręcenia rewelacyjnego American Sniper, zaprosił Kevina Lacza na plan jako jedynego członka SEALsów. Dzięki temu powstał nie tylko realistyczny film wojenny, lecz także przejmujące studium psychiki ludzi wyszkolonych do zabijania bez skrupułów.
W Mścicielu najbardziej uderza bezpardonowa szczerość opowieści o ekstremalnych warunkach, okrucieństwie walki, lodowatej nienawiści, ale przede wszystkim tej jedynej w swoim rodzaju więzi, jaka może powstać tylko między mężczyznami wspólnie ryzykującymi życiem.
Mściciel to opowieść o brutalności wojny, nienawiści do wroga, oddaniu ojczyźnie i braterstwie przekraczającym wszystkie granice.
W książce znajdziemy relacje z pola walki widziane oczami zwykłego żołnierza. Sporo miejsca zajmują wspomnienia ze wspólnych akcji z Chrisem Kylem najsłynniejszym amerykańskim snajperem. Cześć tym wspomnień wykorzystano w słynnym filmie SNAJPER.
Kevin zagrał w tym filmie samego siebie. Pracował też przy ekipie filmu jako konsultant techniczny ds. SEAL. Czuwał nad technicznymi aspektami, aby aktorzy zagrali SEALsów tak wiarygodnie jak to tylko możliwe. Do castingu namówił go sam Bradley Cooper.

Książka "Mściciel. Ostatni snajper" - Kevin Lacz - oprawa miękka - Wydawnictwo Bellona. Cena 34.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]