pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mrok

Autor książki:

Alicja Wlazło

Dane szczegółowe:
Wydawca: INANNA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379954117
ISBN: 978-83-7995-411-7
Data: 2019-08-07
22.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Nadchodzi mrok i nikt się przed nim nie ukryje!
Laureen miała wszystko, czego tylko mogła zapragnąć: kochającą rodzinę, wymarzoną pracę i wspaniałą przyszłość. Miała, do chwili kiedy w jej życiu pojawił się tajemniczy Sigarr. W mgnieniu oka otaczający ją perfekcyjnie uporządkowany świat wypełnił chaos.

Potępieni i Zaprzysiężeni toczą od tysiącleci brutalną wojnę. Laureen ma w niej do odegrania kluczową rolę, ale musi stanąć do walki o wszystko co kocha.

Czy znajdzie w sobie dość odwagi?
Przypadkowe zdarzenie pozbawia Laureen wszystkiego co kocha. Kiedy życie przestaje mieć już dla niej jakąkolwiek wartość, staje przed wyborem między śmiercią, a poświęceniem, na które nie jest gotowa. Alicja Wlazło zaprasza nas do fascynującego świata, w którym piekło i niebo to mrzonka, a toczący między sobą nieustanny bój Zaprzysiężeni i Potępieni dzielą te same, ponure tajemnice. Polubiłam tę powieść za wciągającą fabułę i dynamiczną akcję, a pokochałam za poruszającą podróż w mrok ludzkiej rozpaczy, lęków i pragnień, które powoli zmieniają spokojną Laureen w bestię. - Maria Zdybska, autorka Wyspy Mgieł.

Książka "Mrok" - Alicja Wlazło - oprawa Miękka - Wydawnictwo INANNA. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2019 r. Cena 22.75 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.