pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mroczny zaułek (kieszonkowe)

Autor książki:

Louise Doughty

Dane szczegółowe:
Wydawca: Słowne
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 105x168 mm
EAN: 9788380538276
ISBN: 978-83-8053-827-6
Data: 2021-10-01
8.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Po części thriller psychologiczny, po części dramat sądowy, Mroczny zaułek to mroczna, błyskotliwa i bez wątpienia seksowna powieść autorstwa wielokrotnie nagradzanej pisarki Louise Doughty.

Yvonne Carmichael ciężko pracowała, by zrealizować swoje ambicje i marzenia. Zrobiła zawrotną karierę w dziedzinie genetyki, ma piękny dom, udane małżeństwo i dwójkę dorosłych dzieci.

Jej ułożone życie wywraca się do góry nogami, gdy pewnego dnia w Pałacu Westminsterskim ulega urokowi nieznajomego, fascynującego mężczyzny. Wybucha między nimi gwałtowny i namiętny romans, kontynuowany w mrocznych zaułkach Londynu, a Yvonne ryzykuje utratę wszystkiego, co miało dla niej jakąkolwiek wartość. Początkowo wierzy, że uda jej się oddzielić sekretny związek od codziennego życia, jednak brutalny akt przemocy, którego ofiarą pada na uniwersyteckim przyjęciu, krzyżuje jej plany i sprawia, że kobieta wpada w wir kłamstw i zbrodni.

Gdy trafi na salę sądową, oskarżona o współudział w morderstwie, będzie musiała odtworzyć historię romansu, który doprowadził do jej zguby, i stawić czoła konsekwencjom swoich impulsywnych decyzji.

Mroczny zaułek to nie tylko psychologiczny thriller, lecz także wnikliwa analiza wartości, wedle których żyjemy, oraz podejmowanych przez nas wyborów. Doughty snuje misterną opowieść o zdradzie, zbrodni, seksie i kłamstwach, która będzie trzymać czytelników w napięciu do ostatniej strony.

Książka "Mroczny zaułek (kieszonkowe)" - Louise Doughty - oprawa Miękka - Wydawnictwo Słowne. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2020 r. Cena 8.94 zł. Zapraszamy na zakupy!