pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Możemy uratować naszą Ziemię. Zainspiruj się prawdziwymi historiami dzieci, które walczą ze zmianami klimatu

Autor książki:

Loll Kirby

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 245x285 mm
EAN: 9788327663085
ISBN: 978-83-2766-308-5
Data: 2021-11-04
26.06 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poznaj dzieci - takie jak ty - które walczą ze zmianami klimatycznymi. Zobacz, jak działają i przekonaj się, że przyszłość naszej planety zależy także od ciebie.

W tej bogato ilustrowanej książce znajdziesz 12 prawdziwych historii dzieci, które zbierają śmieci, sadzą drzewa, oszczędzają wodę, sadzą rośliny dla owadów, walczą ze smogiem, plastikiem i wyrzucaniem jedzenia oraz edukują innych, bo zależy im na naszej planecie. Młodzi czytelnicy znajdą tu wiele porad, które zainspirują ich do podjęcia przyjaznych środowisku działań - w domu, szkole i swoim środowisku Czytając o kryzysie klimatycznym, możesz poczuć niepokój i bezradność. Ale masz prawo walczyć o swoją przyszłość i masz moc, żeby coś z tym zrobić. Wystarczy jedna osoba, żeby zacząć. Zobacz, jak zrobiły to dzieci opisane w tej książce. Anna Taylor, założycielka Brytyjskiej Sieci Klimatycznej

Książka "Możemy uratować naszą Ziemię. Zainspiruj się prawdziwymi historiami dzieci, które walczą ze zmianami klimatu" - Loll Kirby - oprawa twarda - Wydawnictwo Harper Collins Polska. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.