pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Mordercy

Autor książki:

Elia Kazan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 128x197 mm
EAN: 9788373010116
ISBN: 83-7301-011-4
Data:2001-01-18
Cena wydawcy: 29.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Baza lotnicza pośrodku pustyni w stanie Nowy Meksyk. Zamknięty, szary świat wojskowych i ich rodzin. Świat prostych, odwiecznych reguł. Dla córki sierżanta Cesaria Floresa to po prostu więzienie. Gdy pewnego dnia Cesario odkrywa, że dziewczyna zniknęła i że wszystko wskazuje na to, iż przystąpiła do hipisowskiej komuny, zaczyna w nim narastać mordercza furia...
Mordercy to dramatyczna opowieść o dwóch zabójstwach, ale jest w niej coś więcej, znacznie więcej. To opowieść o morderczym sposobie na życie, który zagraża nam wszystkim.

Elia Kazan(ur. w 1909 r.) amerykański reżyser i pisarz greckiego pochodzenia. Związany z eksperymentalnym nowojorskim The Group heatre, współzałożyciel słynnego Actor`s Studio, z którego wyszli m.in. Marlon Brando, James Dean i Paul newman. jego inscenizacje Śmierci komiwojażera i tramwaju zwanego pożądaniem uważane sa za największe wydarzenia w historii Broadwayu. Wyreżyserowane przezeń filmy nagrodzano Oskarami (Na nadbrzeżu aż ośmioma!. Olbrzymim powodzeniam cieszyły się jego ekranizacje Na wschód od Edenu Steinbecka, Ostatniego z wielkich Fitzgeralda, a także własnych powieści: UKŁAD oraz AMERYKA, AMERYKA. W 1999 roku został nagrodzony Oskarem za całokształt twórczości.

Książka "Mordercy" - Elia Kazan - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]