pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Kołowrót życia. Tom 3 - okładka książki
Kołowrót życia. Tom 3 pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Moje życie po śmierci. Pamiętnik z nieba
książka:

Moje życie po śmierci. Pamiętnik z nieba

Dane szczegółowe:
Wydawca: Samsara
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365442567
ISBN: 978-83-6544-256-7
Data: 2016-11-15
pozycja niedostępna

Moje życie po śmierci. Pamiętnik z nieba - Erik Medhus, Elisa Medhus - opis książki:

WYRAŻENIE "KSIĄŻKA Z DUSZĄ" NABIERA NOWEGO ZNACZENIA
"Cześć, jestem Erik. Ten gość, który nie żyje. Dziwne, prawda? Zaufaj mi, rozumiem to. Trochę mi zajęło zanim się do tego przyzwyczaiłem. Nie jestem żadnym zombie ani duchem - tak naprawdę wcale tak to nie działa. Ale jeśli pozwolisz się poprowadzić, obiecuję, pokażę ci o co w tym chodzi".

- Eric Medhus, zmarły autor książki
Erik Medhus odkrywa z pozoru nieprzerwaną kotarę, która dzieli granicę życia i śmierci i dzieli się z nami swoim przesłaniem: "Tak naprawdę życie nigdy się nie kończy".

Książka Moje życie po śmierci zaczyna się tragicznie - mamy okazję przeczytać opis traumatycznego wydarzenia, jakim było samobójstwo głównego bohatera Erika. Co następuje dalej? Mamy możliwość prześledzić krok po kroku historię tego, co zdarzyło się po śmierci młodego chłopaka. Chociaż brzmi to zdecydowanie niewiarygodnie, słowa wychodzą bezpośrednio z ust Erika. W jaki sposób dwudziestojednolatek skontaktował się ze światem żywych? Jego dusza przejęła ciało medium Jamie Butler i natchnęła ją do mówienia głosem Erika.

Młody mężczyzna przedstawia wszystko niezwykle skrupulatnie i z ujmującą dokładnością - kontaktuje się z nami poprzez metafizyczny tunel. To właśnie za jego pośrednictwem w niesamowicie bezpośredni i wyrazisty sposób przybliża nam proces śmierci, przeistoczenia w duszę, która będzie mieszkać w Niebie i przejścia na drugą stronę?
Na stronicach tego śmiałego, niezwykle osobistego i przeciekawego zapisu życia po śmierci możemy znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania: Co się z nami stanie, kiedy umrzemy? Czy przeistoczenie się w ducha jest bolesne - jakie to uczucie? W jakim celu dusze z zaświatów kontaktują się z nami na ziemi? Czy niebo istnieje? I wiele innych.

ODNAJDŹ WEWNĘTRZNY SPOKÓJ I NIE LĘKAJ SIĘ JUŻ ŚMIERCI - NAJTRWALSZE UCZUCIA NIE ZNAJĄ POJĘCIA GRANICY, A ŻYCIE WCALE NIE KOŃCZY SIĘ WRAZ Z WYDANIEM OSTATNIEGO TCHNIENIA.

Książka „Moje życie po śmierci. Pamiętnik z nieba” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Samsara.

Książka posiada 272 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Moje życie po śmierci. Pamiętnik z nieba"