pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Moje Wuhan

Autor książki:

Adam Gauder

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 91 s.
Wymiar: 210x145 mm
EAN: 9788320557534
ISBN: 978-83-2055-753-4
Data: 2020-09-09
26.11  28.47  2.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Jest to druga książka autora ukrywającego się pod pseudonimem Adam Gauder. Adam Gauder to tak naprawdę Jerzy Parfieńczyk, absolwent nieistniejącego już Liceum Ekonomicznego przy ulicy Kolektorskiej w Warszawie. Pisze wiersze i opowiadania. Jego pierwsza książka Kocham cię dziewczyno, bardzo ciepło przyjęta przez czytelników, powstała pod wpływem rozmów z przyjaciółmi i z samym sobą. Moje Wuhan to kontynuacja tematu ,,miłość widziana oczami mężczyzny. Pierwsza książka Kocham cię dziewczyno wyraża tęsknotę za miłością ukazaną za pomocą mieszanki prozy i poezji, druga książka to zbiór 6 opowiadań o miłości pisanych z pozycji mężczyzny. Prostymi środkami wyrazu autor przedstawia uczuciowe wzloty i upadki bohatera, który niestrudzenie szuka kobiety swoich marzeń, ale zawsze coś jemu lub jej nie pasuje
ANKA
Jeżeli przystojny mężczyzna ubierze się na sportowo lub w stylu miejskim, niewiele kobiet zwróci na niego uwagę. Niech natomiast założy ciemne spodnie, białą koszulę i pantofle! Każda rzuci okiem. Chyba że jest zajęta telefonem. Kobiety mają podzielną uwagę i instynkt. Gdy zwrócisz uwagę jednej dziewczyny, która cię widzi, to za chwilę druga na pewno się odwróci. Kobiety zwracają uwagę na swoje dzieci i na facetów, reszta ich nie interesuje. Mój kolega mawiał, że gdybym wisiał nad przepaścią, to kobieta by rozpaczała i wołała o pomoc, ale za swoim dzieckiem skoczyłaby nawet w przepaść. Dało mi to do myślenia. Czy rzeczywiście nie dzieje się tak, jak u Szekspira. Podobno stwierdzono naukowo, że kobieta ma szerszy kąt widzenia. Siedzi przy stoliku w kawiarni i widzi całą salę, ale po co Pewnie by w razie niebezpieczeństwa ochronić potomstwo. Ale gadam! Kobiety lgną także do złych facetów, bo nabuzowani testosteronem gwarantują silne, zdrowe potomstwo, a potem idą po rozum do głowy, by wyjść za bogatego, by dziecku niczego nie zabrakło. A testosteron pobiegnie dalej, by jak najwięcej samic zostało zapłodnionych.
Ania przerwała te moje myśli
(fragment)

Książka "Moje Wuhan" - Adam Gauder - oprawa miękka - Wydawnictwo Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza. Książka posiada 91 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.11 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Adam Gauder - autor m.in.:
Produkty podobne:
Zatańcz ze mną - okładka książki

Zatańcz ze mną

Małgorzata Wachowicz
Tamte wakacje - okładka książki

Tamte wakacje

Sara Taylor
Klawo, jadziem! - okładka książki

Klawo, jadziem!

Stanisław Grzesiuk
Brzydki człowiek i inne opowiadania - okładka książki

Brzydki człowiek i inne opowiadania

Włodzimierz Kowalewski
Opowiadania znad Wisły - okładka książki

Opowiadania znad Wisły

Zdzisław Romanowski
Bunkier - okładka książki

Bunkier

Chaim Icel Goldstein