pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Moje ulubione zwierzęta. Moje pierwsze naklejanki

Autor książki:

Tamara Michałowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 16 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788377914014
ISBN: 978-83-7791-401-4
Data: 2015-09-07
pozycja niedostępna

Opis książki:

Moje ulubione zwierzęta to książeczka edukacyjna o zwierzętach dla dwulatków i trzylatków. A do tego z nalepkami wielokrotnego użycia. Tego jeszcze nie było! Małe pociechy odkryją na rozkładówkach tej pięknej książki 9 różnych scenerii przedstawiających środowiska naturalne zwierząt: domowe podwórko, wiejską zagrodę, kwitnącą łąkę, las europejski, afrykańską sawannę, afrykańską dżunglę, amerykańskie stepy, krąg polarny, pejzaż górski. Zadaniem malucha jest naklejenie w odpowiednich sceneriach ponad 40 zwierząt-nalepek wielokrotnego użytku. Dodatkowo dziecko pozna nazwę każdego zwierzęcia, bo nalepki są podpisane, jak w małej encyklopedii.

Piękne rysunki o łagodnych zaokrągleniach i ciepłych kolorach są dostosowane do wrażliwości najmłodszych dzieci. Dynamiczne i różnorodne kompozycje pobudzają wyobraźnię, poszerzają wiedzę i zwiększają radość z zabawy. Dzięki specjalnemu powlekanemu papierowi nalepki można naklejać wielokrotnie, co sprawi, że zabawa trwać będzie w nieskończoność!

Książka "Moje ulubione zwierzęta. Moje pierwsze naklejanki" - Tamara Michałowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 16 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]