pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Moje ulubione baśnie. Złotowłosa i trzy niedźwiadki. Piękna i Bestia

Autor książki:

Jakub Grimm, Wilhelm Grimm

Dane szczegółowe:
Wydawca: Books Sp. z o.o.
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 277x209 mm
EAN: 9788365458162
ISBN: 978-83-6545-816-2
Data: 2016-04-26
Cena wydawcy: 14.50 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Moje ulubione baśnie to seria pięknie ilustrowanych książek, którezabiorą najmłodszych w niezwykłą podróż do baśniowej krainy.

Niesforna dziewczynka o złotych włosach wybrała się do lasu, nie mówiąc o tym nikomu. Gdy Złotowłosa zabłądziła, zauważyła drewniany domek. Bez zastanowienia weszła do środka, zjadła potrawy, które były na stole, a następnie udała się do sypialni i zasnęła. Jak wielkie było zdziwienie niedźwiedziej rodziny, gdy po powrocie do domu zastali zjedzony obiad i dziewczynkę śpiącą w łóżku małego niedźwiadka?
Niezwykłą przygodę przeżyła również Piękna. Dziewczyna, by ratować życie ojca, zgodziła się zamieszkać w pałacu Bestii. Na początku była z tego powodu bardzo nieszczęśliwa, jednak z każdym dniem coraz lepiej poznawała gospodarza zamku i obdarzyła go uczuciem. Gdy jej ojciec zachorował, udała się w odwiedziny do niego, obiecując, że wróci? Jednak zapragnęła zostać w rodzinnym domu i złamała obietnicę. Dopiero, gdy przybył posłaniec z wiadomością, że Bestia umiera, Piękna zrozumiała, jak bardzo kocha tę maszkarę. Wróciła do zamku, a jej miłość złamała zaklęcie rzucone przed laty przez czarownicę i szkaradna Bestia znów stała się przystojnym młodzieńcem?

Książka "Moje ulubione baśnie. Złotowłosa i trzy niedźwiadki. Piękna i Bestia" - Jakub Grimm, Wilhelm Grimm - oprawa twarda - Wydawnictwo Books Sp. z o.o.. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2016 r.