pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Moje córki krowy
Tytuł książki:

Moje córki krowy

Autor książki:

Kinga Dębska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 254 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788380316935
ISBN: 978-83-8031-693-5
Data: 2016-09-12
Cena wydawcy: 9.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Moje córki krowy
Moje córki krowy 21.59 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Na pokuszenie
Na pokuszenie 29.88 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Zamach
Zamach 23.96 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Królowa gwiazd
Królowa gwiazd 25.18 zł pozycja dostępna!

Film w reżyserii Kingi Dębskiej Moje córki krowy już w kinach 15 stycznia 2016 roku.

Film zdobył Nagrodę Publiczności i Nagrodę Dziennikarzy na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz Nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.

Ciepła pozbawiona fałszu i tanich wzruszeń opowieść o relacjach rodzinnych. Trochę smutna trochę zabawna prawdziwa jak życie.

Moim marzeniem jest takie skonstruowanie historii żeby odbiorca na zmianę śmiał się i płakał ale żeby odłożył książkę lub wyszedł z kina zbudowany a nie podłamany.
Kinga Dębska autorka i reżyserka
Marta odniosła sukces w życiu jest znaną aktorką gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Samotnie wychowała dorosłą już córkę. W przeciwieństwie do swojej silnej i dominującej starszej siostry Kasia jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje jako nauczycielka jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Mąż Kasi to życiowy nieudacznik który bezskutecznie poszukuje pracy. Siostry nie przepadają za sobą ale nagła choroba matki zmusza je do wspólnego działania. Muszą zaopiekować się ukochanym ale despotycznym ojcem. Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

Książka "Moje córki krowy" - Kinga Dębska - oprawa miękka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 254 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kinga Dębska - autor m.in.: