pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Moja mama chce mieć lwa

Autor książki:

Madlena Szeliga

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gereon
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 128 s.
EAN: 9788394649760
ISBN: 978-83-9464-976-0
Data: 2021-06-17
38.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Moja mama chce mieć lwa to opowieść o tym, co się dzieje, kiedy realizujemy marzenia, ale też o tym, że nie wszystko jest perfekcyjne i takie jak się nam na pierwszy rzut oka wydaje.

Mama Leoni jest artystką, która marzy o tym, żeby mieć lwa. Tymczasem tuż przed jej urodzinami do drzwi dzwoni ktoś nieznajomy, a na korytarzu rozlega się radosny okrzyk. To jednak dopiero początek tej tajemniczej i pełnej przygód historii. Potem jest tylko ciekawiej.

To historia rodzinna, przy której rodzice przypomną sobie o swoich marzeniach, a dzieci może spojrzą na swoich rodziców trochę inaczej.

Przedział wiekowy: 8-10 lat
Madlena Szeliga - autorka książek dla dzieci i młodzieży: Rodzina sztućców, Czego tu się bać?, Kominiarz na święta. Jej książka Horror, z ilustracjami Emilii Dziubak, została wyróżniona w konkursie Książka Roku 2018 Polskiej Sekcji IBBY, a w 2020 roku znalazła się na międzynarodowej Honorowej Liście IBBY oraz w wydanym przez Instytut Książki katalogu Polish Books for Children and Young Adults. Jej twórczość została przetłumaczona na język francuski, hiszpański i litewski.

Aleksandra Gołębiewska - ilustratorka i graficzka. Jest finalistką konkursu China Shanghai International Childrens Book Fair 2018 za ilustracje do książki Kot na medal. Prawdziwe historie bohaterskich kotów. Z kolei zilustrowana przez nią książka Yeti, w którego nikt nie wierzył otrzymała nominacje w plebiscycie Złota Dwudziestka z okazji 20-lecia kampanii "Cała Polska czyta dzieciom" oraz w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2018.

Książka "Moja mama chce mieć lwa" - Madlena Szeliga - oprawa twarda - Wydawnictwo Gereon. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2021 r. Cena 38.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.