pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mój brat jest superbohaterem

Autor książki:

David Solomons

Dane szczegółowe:
Wydawca: Finebooks
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 129x198 mm
EAN: 9788373504004
ISBN: 978-83-7350-400-4
Data: 2016-12-16
29.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jedenastoletni Luke jest komiksowym maniakiem i wielbicielem filmów o superbohaterach. Pewnego dnia, gdy ze swoim bratem siedzi w domku na drzewie, musi wyjść, bo chce mu się sikać. Kiedy wraca, okazuje się, że zachciało mu się w najgorszym możliwym momencie. Gdy go nie było, jego starszy brat otrzymał supermoce i misję uratowania świata (a nawet dwóch światów). Ale przecież to kujon, który w życiu nie przeczytał komiksu i kompletnie się nie zna na supermocach! Ktoś musi dopilnować, aby ratował świat jak należy i nie dał się zdemaskować. Zwłaszcza, że NADCHODZI NEMEZIS, czasu jest coraz mniej, a superzłoczyńca knuje gdzieś swoje nikczemne plany.

Akcja toczy się szybko, a śmiechem wypełnisz całą galaktykę (a nawet dwie). Będziesz się chichrać co pięć minut, a jeśli znasz Gwiezdne wojnyt; oraz filmy lub komiksy o innych superbohaterach, dodatkowo będziesz się skręcać ze śmiechu. I będziesz niecierpliwie czekać na następny tom, w którym Ziemi zagrozi inwazja wuefistek.

Książka "Mój brat jest superbohaterem" została entuzjastycznie przyjęta przez czytelników i otrzymała nagrodę za najlepszą brytyjską książkę dla dzieci 2015 roku. Otrzymała też inne wyróżnienia i została przetłumaczona na wiele języków.

Książka "Mój brat jest superbohaterem" - David Solomons - oprawa miękka - Wydawnictwo Finebooks. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2016 r. Cena 29.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.