pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Modlitewnik za przyczyną błogosławionego Jana Pawła II
Książki »
Tytuł książki:

Modlitewnik za przyczyną błogosławionego Jana Pawła II

Autor książki:

ks. Henryk Romanik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2011
Oprawa: twarda
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 115x170 mm
EAN: 9788375692341
ISBN: 978-83-7569-234-1
Data: 2010-04-21
20.88  29.00  8.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Najbardziej wyczekiwany modlitewnik w historii! Starannie przygotowywany od dłuższego czasu, może być rozpowszechniany – zgodnie z procedurą kościelną – dopiero w momencie ogłoszenia Jana Pawła II błogosławionym. Tymczasem z badań wynika, że jeszcze przed beatyfikacją za wstawiennictwem naszego papieża modliła się ponad połowa Polaków! Na modlitewnik czeka zatem większość z nas. Mamy nadzieję, że ten pięknie wydany, z obszernym zbiorem modlitw za przyczyną Błogosławionego modlitewnik znajdzie się w większości polskich domów, a korzystanie z niego stanie się stałą praktyką. Wydany z datą 1 maja 2011 roku, najprawdopodobniej pierwszy w świecie modlitewnik za przyczyną błogosławionego Jana Pawła II będzie też wspaniałą, pokoleniową pamiątką niezwykłego wydarzenia, które jest przed nami.

Modlitewnik opatrzył wstępem nuncjusz apostolski w Polsce abp Celestino Migliore. Znajdziemy w nim m.in.: Modlitwę o kanonizację bł. Jana Pawła II, Dziękczynienie za życie bł. Jana Pawła II, Modlitwę za "pokolenie JP2”, modlitwy pacierzowe, do polskich świętych, do wszystkich świętych i błogosławionych wyniesionych na ołtarze przez Jana Pawła II, różnorodne prośby modlitewne za przyczyną Jana Pawła II, modlitwy rodzinne, osobiste, rozważania i litanie oraz nabożeństwa.

Książka "Modlitewnik za przyczyną błogosławionego Jana Pawła II" - ks. Henryk Romanik - oprawa twarda - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2011 r. Cena 20.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Błogosławiony, kto zaufał Panu - okładka książki

Błogosławiony, kto zaufał Panu

Bogdan Całka SJ, Grzegorz Sochacki SJ