pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Modlitewnik. Matka Boża Pompejańska
Tytuł książki:

Modlitewnik. Matka Boża Pompejańska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 40 s.
Wymiar: 115x80 mm
EAN: 9788375957280
ISBN: 978-83-7595-728-0
Data: 2013-11-15
3.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
NOWENNA POMPEJAŃSKA jest nowenną różańcową, zatem różni się od zwyczajnej nowenny. Polega na codziennym odmawianiu różańca i trwa 54 dni.

Nowennę dzielimy na dwie części: dziękczynną i błagalną, a każda z nich trwa 27 dni. Dla ułatwienia, możemy zanotować datę rozpoczęcia modlitwy i zaznaczyć datę zakończenia.

NOWENNA POMPEJAŃSKA, zwana jest także modlitwą ,,nie do odparcia. Przydomek ten określa wstawiennictwo Matki Bożej w intencji każdej z próśb, kierowanych do Boga. Jest modlitwą odprawianą zawsze wyłącznie w jednej intencji.

W proponowanym modlitewniku oprócz nowenny pompejańskiej i modlitwy różańcowej znajdziemy także modlitwy bł. Bartłomieja Longo, oraz modlitwę do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich wstawiennictwem uzyskać łaskę od Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

W Pompejach, za przyczyną Bartłomieja Longo - apostoła różańca, narodził się i trwa po dziś dzień szczególny kult Matki Bożej Pompejańskiej.

Do obecnego tam sanktuarium pielgrzymują rzesze wiernych, wypraszając, poprzez modlitwę Nowenną Pompejańską wiele łask Bożych, otrzymanych za wstawiennictwem Matki Bożej.

Jeśli potrzebujesz pomocy módl się NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ!

Książka "Modlitewnik. Matka Boża Pompejańska" - oprawa miękka - Wydawnictwo M. Książka posiada 40 stron i została wydana w 2013 r. Cena 3.26 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Nowenna pompejańska - okładka książki

Nowenna pompejańska

Małgorzata Pabis, Grażyna Kich
Produkty podobne:
Nowenna Pompejańska i Różaniec - okładka książki

Nowenna Pompejańska i Różaniec

ks. Józef Orchowski
Pani Jasnogórska. Modlitewnik - okładka książki

Pani Jasnogórska. Modlitewnik

ks. Leszek Smoliński