pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Modlitewnik czcicieli św. Michała
Tytuł książki:

Modlitewnik czcicieli św. Michała

Autor książki:

ks. Leszek Smoliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 110x160 mm
EAN: 9788366250475
ISBN: 978-83-6625-047-5
Data: 2019-08-20
14.33  19.90  5.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W tradycji chrześcijańskiej Michał to pierwszy i najważniejszy spośród aniołów, obdarzony przez Boga szczególnym zaufaniem. Hebrajskie imię Mikael znaczy "Któż jak Bóg". Święty Michał Archanioł jest w niebie księciem i wodzem wszystkich zastępów anielskich, rządcą królestwa niebieskiego, a na ziemi - wielkim księciem ludu Bożego i opiekunem Kościoła Świętego.

Święty Michał Archanioł jest jako dzielny wojownik Boży wspiera nas swoją skuteczną pomocą, walcząc po naszej stronie. Święty Michał Archanioł jest pewnym przewodnikiem błądzących, pociechą i pokrzepieniem dla upadłych, obrońcą i pocieszycielem strapionych dusz, dzielnym pogromcą duchów piekielnych i gorszycieli żyjących na ziemi, przyjacielem i opiekunem ludzi schodzących z tego świata.

Modlitwy zebrane w modlitewniku zostały tak dobrane by każdy mógł zwrócić się do Michała Archanioła i upraszać jego pomocy by zyskać niezastąpionego obrońcę przed złem.

Książka "Modlitewnik czcicieli św. Michała" - ks. Leszek Smoliński - oprawa twarda - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2019 r. Cena 14.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
ks. Leszek Smoliński - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Kardynał Stefan Wyszyński - okładka książki

Kardynał Stefan Wyszyński

Rafał Łatka, Beata Mackiewicz, ks. Dominik Zamiatała
Produkty podobne: