pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Moc sakramentów. W poszukiwaniu skarbów wiary

Autor książki:

Barbara Garczyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Promic
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 72 s.
Wymiar: 204x260 mm
EAN: 9788375028522
ISBN: 978-83-7502-852-2
Data: 2021-04-26
Cena wydawcy: 16.28 złpozycja niedostępna

Opis książki:


Kolejne spotkanie z przesympatyczną rodziną państwa Nutów. Małgosia i Paweł, których możesz znać z Kalendarza adwentowego i Kalendarza wielkopostnego, znowu zadają dużo pytań. Tym razem interesują ich sakramenty – Małgosia właśnie przygotowuje się do Pierwszej Komunii Świętej, a Pawełek trochę jej tego zazdrości. Sakramenty to dla wielu z nas po prostu ważna część rzeczywistości, dla dzieci jednak – wielka tajemnica. Opowiadając im o skarbach wiary ukrytych w sakramentach, spróbujmy na nowo zachwycić się niezwykłą mocą łaski Bożej.

Na końcu każdego rozdziału znajdują się pomocne pytania, a ponadto książka zawiera słowniczek trudnych pojęć oraz rachunek sumienia dla dzieci.

Moja córka przed przyjęciem Pierwszej Komunii Świętej zadawała mnóstwo pytań. Szukałam czegoś, co byłoby zbiorem dobrych odpowiedzi, ale też mogło przypomnieć jej o znaczeniu spowiedzi i Eucharystii, kiedy biała sukienka komunijna zniknie w szafie. Uznałam, że dobrym prezentem komunijnym byłaby książka opowiadająca również o mocy innych sakramentów. Dlatego ją napisałam (....)Barbara Garczyńska

Książka "Moc sakramentów. W poszukiwaniu skarbów wiary" - Barbara Garczyńska - oprawa Miękka - Wydawnictwo Promic. Książka posiada 72 stron i została wydana w 2021 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]