pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mnisi i ja. Jak w znalezieniu miejsca na Ziemi mogą pomóc: nasiono granatu, wypchana walizka i grupa śpiewających buddystów?

Autor książki:

Mary Paterson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Illuminatio
Rok wyd.: 2013
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788362476855
ISBN: 978-83-6247-685-5
Data: 2013-08-09
pozycja niedostępna

Opis książki:

Jak w znalezieniu naszego miejsca na Ziemi mogą pomóc: pojedyncze nasienie granatu, wypchana walizka, para niedziałających słuchawek, grupa śpiewających buddystów i zakurzony wiekowy szkielet Kiedy kilka lat temu zmarł jej ojciec, instruktorka jogi Mary Paterson poczuła, że wraz z jego śmiercią straciła swoje miejsce na świecie. W poszukiwaniu utraconego domu udała się na 40 dni do buddyjskiego klasztoru w Bordeaux, we Francji, by wysłuchać nauk wietnamskiego mnicha buddyjskiego i mistrza zen - Thich Nhat Hanha. Miała nadzieję na odnalezienie spokoju i spojrzenie na świat z innej perspektywy. Nie spodziewała się jednak, że odpowiedzi na najważniejsze pytania uzyska w tak niecodzienny sposób Mnisi i ja to wzruszająca historia stworzona z myślą o tych, którzy czują się zagubieni i samotni. To także obowiązkowa lektura dla wszystkich wielbicieli nauk wielkiego Buddy oraz dla tych, którzy chcą odkryć, jak wygląda prawdziwe życie mniszek, mnichów i pielgrzymów za murami klasztoru buddyjskiego.

Książka "Mnisi i ja. Jak w znalezieniu miejsca na Ziemi mogą pomóc: nasiono granatu, wypchana walizka i grupa śpiewających buddystów?" - Mary Paterson - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Illuminatio. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2013 r.