pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Młody bóg z pętlą na szyi. Samobójstwo na raty cz. III

Autor książki:

Anka Mrówczyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 546 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381195133
ISBN: 978-83-8119-513-3
Data: 2019-12-02
42.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Trzecia część cyklu "Młody bóg z pętlą na szyi" to prawdziwy emocjonalny rollercoaster.

Po dzienniku ze szpitala psychiatrycznego i wspomnieniach z pierwszej psychoterapii indywidualnej, nadszedł czas na pogłębienie wiedzy o przeszłości autorki.

To dziennik, który został napisany, by przestrzec innych przed piekłem autoagresji. Z czasem stał się on świadectwem trudów życia osoby z pogranicznym zaburzeniem osobowości. Jednak borderline to nie tylko autodestrukcja, autoagresja, impulsywne działania, poczucie pustki i chwiejność emocjonalna. To także olbrzymia wola życia i próba ratowania siebie.

Mrówczyńska bez cenzury i żadnych hamulców opowiada o swoim życiu, próbach samobójczych, przeszłości. Pokazuje również, jak ważne w przypadku zaburzeń psychicznych jest samopoznanie.

Książka rekomendowana przez czołowe magazyny psychologiczne i psychiatryczne.

Polecana studentom studiów medycznych, klinicystom, początkującym terapeutom oraz innym specjalistom zajmującym się szeroko pojętą ochroną zdrowia psychicznego.

Książka "Młody bóg z pętlą na szyi. Samobójstwo na raty cz. III" - Anka Mrówczyńska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 546 stron i została wydana w 2019 r. Cena 42.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.