pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Mistrz Siddharthy. Cel duszy
Tytuł książki:

Mistrz Siddharthy. Cel duszy

Autor książki:

Sirshree Tejparkhi

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788393857708
ISBN: 978-83-9385-770-8
Data: 2019-01-24
20.47  21.52  1.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Książka Mistrz Siddharthy Cel Dusz prezentuje mądrość na temat życia oraz życia po życiu, czym motywuje do poznania jedynego celu przybycia człowieka na Ziemię. Mądrość ta przekazana jest w formie opowieści o księciu Siddhrtcie, która rozpoczyna się kiedy chce on opuścić pałac w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje doniosłe, ponadczasowe pytania:
- Dlaczego życie na Ziemi przepełnione jest cierpieniem?
- Dlaczego umieramy?
- Jaki jest wyższy cel naszego istnienia?
- Czy mogę osiągnąć oświecenie jeszcze w tym życiu?
Kiedy w ciemności nocy składa ostatni pocałunek na czołach swoich najbliższych, zatrzymuje go miękki choć stanowczy głos, który prosi, by nie odchodził. Kiedy Siddhartha odkrywa źródło głosu, rozpoznaje cud i rozpoczyna sesje z małym mistrzem, w trakcie których wszystkie jego pytania kolejno uzyskują odpowiedzi.
Dołącz do Księcia Siddharthy w jego unikalnej podróży, w której dzięki zrozumieniu tajemnic życia i umierania, staje się on królem świata.

Książka "Mistrz Siddharthy. Cel duszy" - Sirshree Tejparkhi - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2015 r. Cena 20.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Mistrz Siddharthy. Cel duszy"
Produkty podobne: