pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Milczący zamek

Autor książki:

Kate Morton

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 560 s.
Wymiar: 210x150 mm
EAN: 9788382156058
ISBN: 978-83-8215-605-8
Data: 2021-07-14
37.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wspaniały romans z elementami powieści gotyckiej i mnóstwem dramatycznych tajemnic. Teraz w eleganckim wydaniu w twardej oprawie z obwolutą i złoceniami.
Zagubiony list
Wszystko zaczyna się od dostarczonego po pięćdziesięciu latach listu, który w pewne niedzielne popołudnie trafia w ręce Edith Burchill, młodej redaktorki, i jej matki. Adres zwrotny: Zamek Mildehurst, nadawca: Juniper Blythe. Edie wyrusza w podróż do hrabstwa Kent, do zamku, w którym jej matka, ewakuowana razem z innymi dziećmi w 1939 roku z Londynu, spędziła półtora roku.
Trzy siostry
Zamek Mildehurst należał niegdyś do słynnego Raymonda Blythe a, autora baśniowej opowieści o Człowieku z Błota, ulubionej książki z dzieciństwa Edie. Teraz mieszkają w nim trzy córki Blythe a: bliźniaczki Percy i Saffy oraz Juniper. Starsze siostry większą część dorosłego życia poświęciły opiece nad Juniper, która po tajemniczym zniknięciu narzeczonego w 1941 roku popadła w szaleństwo.
Milczący zamek
Tymczasem Edith dostaje zaskakujące zlecenie napisania wstępu do Prawdziwej historii Człowieka z Błota i wyjaśnienia zagadkowej genezy utworu. W starych murach zamku stara się odszukać ślad dzieciństwa swojej matki i wkrótce odkrywa, że posiadłość kryje niejedną tajemnicę, która od dawna czeka, by ktoś wydobył ją z cienia...

Książka "Milczący zamek" - Kate Morton - oprawa twarda - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 560 stron i została wydana w 2021 r. Cena 37.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]