pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Michasik idzie do przedszkola w języku ukraińskim. Michasik chodit w sadok

Autor książki:

Paulina Chmurska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bookolika
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 200x200 mm
EAN: 9788367237086
Data: 2022-05-31
11.08 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

"Michasik i Sonia w języku ukraińskim" to seria wydawnicza skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Treść książek pomaga rozwiązywać trudności z jakimi borykają się dzieci w tym okresie. Każda z części jest osobnym opowiadaniem, w którym bohaterowie po raz pierwszy stykają się z daną sytuacją, odczuwają wyraziste emocje, uzyskują wsparcie dorosłych.

Opowiadania mają charakter historii wspierających empatyczne podejście do rozwoju emocjonalnego, znajdowanie mocnych stron dziecka, nauki radzenia sobie z porażkami. Poruszają również kwestie wartości nierezygnowanie z marzeń i dążeń, szukania rozwiązań, pracy zespołowej, budowania przyjaźni, mówienie o tym co się czuje, umiejętności słuchania innych oraz budowania dobrych relacji z rówieśnikami.

Michasik to niezwykle ciekawski i radosny króliczek, który wkracza w świat relacji z rówieśnikami. Spotyka różne osobowości i uczy się, że każdy z nas jest inny i na każdą sprawę można patrzeć na wiele sposobów. Michasik zauważa też, że czasami ma na coś ochotę, a innego dnia woli zająć się czymś innym. Jak o tym opowiedzieć, żeby nie zrobić przykrości przyjaciołom Jak poradzić sobie z tym co czuje, kiedy ktoś bawi się jego ulubiona zabawką A co zrobić, gdy mama zajmuje się jego młodsza siostrą, a jemu właśnie potrzebna jest jej uwaga Wszystkiego musi się nauczyć. "Michasik idzie do przedszkola" to opowiadanie, w którym Michasik pierwszy raz idzie do przedszkola. Co go tam czeka Jak sobie poradzi w nowej sytuacji I wreszcie, czy następnego dnia będzie chciał ponownie spotkać się z rówieśnikami

Książka "Michasik idzie do przedszkola w języku ukraińskim. Michasik chodit w sadok" - Paulina Chmurska - oprawa miękka - Wydawnictwo Bookolika. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2022 r. Cena 11.08 zł. Zapraszamy na zakupy!