pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Michael Jackson. Księżycowym krokiem do gwiazd

Autor książki:

Ewa Bagłaj

Dane szczegółowe:
Wydawca: Hartigrama
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 392 s.
EAN: 9788362185337
ISBN: 978-83-6218-533-7
Data: 2020-02-05
Cena wydawcy: 36.78 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Gdyby legendarny Król Popu mógł zostać twoim mentorem, który na własnym przykładzie pokazuje, jak osiągać wymarzone cele, o co chciałbyś go zapytać?
Jak wykorzystywał swój czas? Co robił, żeby stać się mistrzem w dziedzinach, które go interesowały? Jak pomagał szczęściu i talentowi? W jaki sposób znajdował szanse tam, gdzie nikt ich nie dostrzegał? I jak zmieniał przeciwności losu w atuty?
Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tej książce, która jest połączeniem biografii oraz poradnika motywacyjnego, i opiera się na analizie wiarygodnych źródeł. Michael Jackson dał milionom ludzi wyjątkową muzykę i taniec zwany księżycowym chodem, a wielu zawdzięcza mu również inspirację i energię, która przeobraziła ich życie. Po lekturze zobaczysz przetarty przez niego szlak, który ułatwi ci drogę do twoich własnych gwiazd.
To opowieść o pasji i pracy, miłości i cierpieniu, niezwykłej filozofii życia i walce o to, co się liczy najbardziej. Nowatorskie ujęcie tematu skupia się na trzech aspektach osobowości jednego z najbardziej utalentowanych artystów XX wieku. To: szczególny rodzaj umysłu, sfera emocjonalna i duchowa oraz relacje społeczne. Daje też nowe spojrzenie na kontrowersje i oskarżenia, które mu towarzyszyły.

Książka "Michael Jackson. Księżycowym krokiem do gwiazd" - Ewa Bagłaj - oprawa miękka - Wydawnictwo Hartigrama. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2020 r.